Nef, yıpranmamış projesinde 3 günde 152 göz sattı

Akıbet 4 yıldır gerçekleştirdiği ev satışıyla Türkiye’nin yeryüzü çokça eş eden önder basamak geliştiricisi olan Nef, bakir projesi Nef Ortayaka’nın satışlarına başladı. TEM ile E-5’in ortasında, Koy’e 5 an mesafede yer düzlük merkezi konumu, yıpranmamış raylı erişim hatları ile bütün güreşçi köprüsü bağlantı yollarına olan yakınlığı ve Foldhome konsepti ile ilgi çekici Nef Ortayaka projesinde meydan düzlük 548 sayı konutun 152 adedi 3 çağ zarfında satıldı.

Noter tespiti ile belgelendi

Nef’in detaylı süredir muhtemel bakir şehir merkezi projesi Nef Ortayaka’nın ön satışları Cumartesi günü başladı. Nef Ortayaka satışlarında öncelik Nef’deri daha ilk hane almış ve proje üzere talep formu bırakmış müşterilere verildi. Proje, noterin üstelik hazır bulunduğu ve satışların durumunda tayin yaptığı üç çağ süresince berenarı fazla talep gördü. Nef Ortayaka’bile evler yılsonuna büyüklüğünde 299 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 36 taban varda mehil farksız kişiye özel ödeme planları ile müşterilere sunulmaya bitmeme edilecek.

 

3 günde 57 milyon TL iş hacmi

Nef Umumi Heyet Başkanı Kızoğlan Timur, rekor satışın gelgel donör olduğunu fakat ülke için daha balaban anlam taşıdığını belirtti. Timur, “Bu eş hem markamıza hem dahi mevki ekonomisine mahsus güvenin benzeri göstergesi. Halkın ihtiyacına karşılık verecek projeler ürettiğinizde, seçme dönemde bunun karşılığını görüyorsunuz” diye konuştu. Timur antrparantez üç günde elde ettikleri 57 milyon TL iş hacmi ile yılsonu iş hacmi hedefleri olan 1,7 milyar TL’yi gerçekleştirmeye çokça yakın olduklarını belirtti.

Mekân ve Kentçilik Bakanlığı, Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Nef işbirliği

Mekân ve Şehircilik Bakanlığı ve Gaziosmanpaşa Belediyesi himayesinde hesaplı ve belediye eliyle kentsel tahavvül projelerini yönetmesi amacıyla kurulan uray iştiraki GOPAŞ ile birlikte geliştirilen projeye gösterilen ilgiden duydukları mutluluğu dile getiren Timur, üç günde ulaştıkları as nicelik ile basamak sektöre çalkantı getirdiklerini da kaydetti.

Şehrin tüm ortasında Emre Arolat imzası

TEM ile E-5’in ortasında, Körfez’e 5 zaman mesafede kayran düz Nef Ortayaka; yanı esasen geçecek bakir raylı erişim hatları ve köprülerin tamamına hızlıca ulaşımı sağlayıcı bağlantı yolları ile İstanbul’un gelişigüzel namına görgüsüz ulaşım imkânı sağlıyor. Dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat’ın tasarladığı proje;  1+1’den 3+1’e kadar değişik hayat seçenekleri, ince mutasavver ortak yaşam alanları ve dünyaca ünlü sınai tasarımcılar vasıtasıyla tasarlanan Foldhome odaları ile dikkat çekiyor. Bir Nef keşfi olan patentli Foldhome konsepti sayesinde evinize; hususi sinema salonu, misafir odası, vabeste basket sahası, nida odası kabilinden odalar ekleyerek onlarca odalı ayrımsız eve sahip olabiliyorsunuz.

Share: