NN Hanay ve Emeklilik’te dal düzem atama

Dünyanın esaslı sigorta ve envestisman yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde elektrik gösteren NN Maltalık ve Emeklilik’in Riskten Mesul Umum Müdür Yardımcılığı görevine Birsen Öztürk Kırçal getirildi. 1 Teşrinievvel 2021 itibarıyla yıpranmamış görevine başlayan Kırçal, art dalavere ekibinin benzeri parçası yerine Genel Müdür Anna Grzelonska’ya ilişkin namına çalışmalarını sürdürecek.

Strasbourg Üniversitesi Tutum ve Aktüerya bölümlerinden mezun olan Birsen Öztürk Kırçal,  2019 yılından bu yana Cigna’da Beceri ve Aktüeryadan sorumlu arka düzem tutumlu namına fariza yapmaktaydı. 2020 yılı boyunca, bulunan görevlerine katma kendisine Finanstan Mesul Genel Müdür Yardımcısı vekilliği görevini dahi üstlenen Kırçal, Cigna deneyiminden evvel ise Allianz Türkiye, BNP Paribas Cardif Türkiye ve BNP Paribas Cardif Fransa’birlikte mümessil aktüeryal pozisyonlarda bulunmuştur.

NN Hanay ve Tekaütlük Idare Ekibinde düz alacak olan Birsen Öztürk Kırçal, Aktüerya Raporlama ve Aktüerya Fiyatlama İkinci Biçim İncelemesi, Risk, Uyum, Masak ve İç Arama’den sorumlu olacaktır.

İngiltere, tekaütlük fonlarında elastikiyet yaratmayı planlıyor

Sigorta primler üretimleri almanak bazda yüzde 17 arttı

Salgında bunluk sıklığı yaşlılarda üç mezuniyet arttı

Türkiye’den KKTC’ye aşılama yardım edilecek

Share: