Olay ile mesajları magazin gündemine bomba kabil sakıt Reza Zarrab’dan Dünya Ilıcalı’ya taşlama: Kalıbına tüküreyim

Söylemezsem Gayrimümkün sunucularından Seren Serengil, Vaka’nin o dönüş Ebru Gündeş’le evli olan Reza Zarrab’la haram aşk yaşadığı sav etti. Magazin gündemine oturan konuyla ilgili elinde belgelerin olduğunu belirten Serengil, saftirik etken yayında ikilinin mesajlarını yayınlattı. Zarrab ve Fenomen arasındaki mesajlardaki Acun Ilıcalı detayı dikkatlerden kaçmadı.

HADİSE’NİN PROGRAMI DEĞİŞTİRİLMİŞTİ

Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı sav edildiği dönemde O Patırtılı Türkiye’nin kadrosunda yer kayran Olay, TV8’deki işinde Exxen’bile yayınlanan O Ses Rap’e para aktarımı olmuştu. Ebru Modern ile mümasil eş olan Dünya Ilıcalı’nın haram aşk iddiasının arkası sıra Hadise için böyle tıpkısı karar aldığı söylenmişti.

REZA ZARRAB: ACUN’UN KALIBINA TÜKÜREYİM

Ebru Çağcıl’in ülkü açarak boşanmaya çalıştığı dönemde haberler üzerine eser yasağı getirtmeye müteharrik ikilinin mesajlarındaki Acun Ilıcalı detayı gündeme geldi. Reza Zarrab mesajlarda “Acun’un kalıbına tüküreyim” yazdığı Hadise’nin bile patronu Ilıcalı’yı beklemek hesabına “Sorma” cevabını verdiği ileri sürüldü.

SEREN SERENGİL: ACUN ÜSTELIK HAKARETTEN NASİBİNİ ALDI

Zarrab ile Fenomen karşı mütekellim Seren Serengil ise “Acun Ilıcalı bile mesajlardan nasibini alıyor. Ona da benzeri hakaret var. Acun, Fenomen’yi programdan göndermişti. Bu olaylardan sonra. O yüzden sallıyorlar” dedi.

Seren Serengil, Ebru Modern’in Reza Zarrab’a açtığı metrukiyet dilekçesini dolaşma yüzüne çıkardı!

Share: