Omikron Delta enfeksiyonlarını azaltabilir

Cenup Afrika merkezli Afrika Esenlik Araştırma Enstitüsü’nden Alex Sigal ve Cenup Afrika Durbanlı Khadija Khan liderliğindeki yazarlara bakarak, Omikron’un faziletkâr oranda geçici olduğu ve kâh antikorlardan kaçabildiği gösterilmiş olsa dahi, semptomları aldıktan iki hafta sonra varyantın müteakip enfeksiyonlara cebin bağışıklığı 14 bitirme arttı.

Daha ilk iki dozluk ayrımsız Pfizer Inc. ve BioNTech SE’nin Kovid-19 aşısının birlikte eski bire bir enfeksiyon bulan Sigal, “Şanslıysak, Omikron henüz birkaç patojeniktir ve bu bağışıklık deltayı hariç atmaya havari olacaktır” dedi.

en üst bulgular, Omikron ile enfekte olmuş birinin delta yoluyla yeniden enfekte olma olasılığının tutkun olduğunu ve ikinci geçici varlığını azalttığını gösteriyor. Omikron, Cenup Afrika’nın dördüncü enfeksiyon dalgasında baskın modifikasyon, rekor fenomen sayıları sağlar ve hemencek global namına baskın asıl haline geliyor.

Çatal Ağız, Orak Ayı ve Ağustos aylarında ülkeyi baştan başa sardı ve rekor düzeyde hastaneye yatış rakamlarına ulaştı. Omikron’un keyif hizmetleri üstünde elan hakeza bir etkisi olmadı.

Biden’dan itiraf üzere ‘Omikron’ açıklaması!

 

‘Omikron’bile hikâye sayısı artsa bile hastaneye yatış azalıyor’

 

çakozlamak neredeyse imkansız: İşte Omikron’un ilk belirtisi!

 

Share: