Putin’den saklı yazı mal açıklaması

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’ın Bitcoin’in ilkokul para etmediği yorumunun arkası sıra, iki adlı milyarder yeryüzü iri saklı yazı parayı savundu. Diğer yandan milyarderler, Ether’in elan gururlu özellikleri olduğunu düşünüyor.

Starwood Capital Group Müessis Ortağı Barry Sternlicht, CNBC’nin Squawk Box programında gerçekleştirdiği röportaj sırasında anne “ilkokul para etmez” olanın zer olduğunu ve günindi yarımküredeki tamam ülkelerin tükenmez miktarda dünyalık basması nedeniyle Bitcoin’e envestisman yaptığını açıkladı.

Starwood Capital Group marifetiyle yurt sektörüne yaptığı yatırımlar ile bildik Sternlicht, tahminlere bakarak 4,4 bilyon dolar civarı açık değere topluluk. 1991 yılında kurulan yatırım şirketinin yönetilen varlıklarının 95 milyar dolar civarı olduğu söyleniyor.

Sternlicht, Jamie Dimon’un BTC’nin “beş servet etmediği” yönündeki açıklamaları için düşüncelerini paylaştı ve şöyle dedi:

Zer üstelik ayrımsız bakıma algın, gümüş dahi öyle. Endüstriyel kullanım alanları var, ancak bu yararlanma alanları haddinden fazla güçlükle. Bitcoin’e envestisman yapıyorum, zira ESIR hükümeti ve garp yarımküredeki tamam hükümetler, bitmeyen mal basıyor.

Açık değeri 4,3 milyar dolar olan Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban da benzer görüşler aktardı. Cuban, BTC’nin “altından daha ferah” olduğunu, yeniden bile envestisman kendisine en çok yükseliş potansiyeline topluluk olanın Ethereum olduğunu düşündüğünü söyledi.

BTC’yi altına yeğleme etse dahi, Sternlicht birlikte Ethereum’u destekliyor ve şöyle diyor:

Bitcoin ahmakça benzeri kripto para, derece saklama aracı olmaktan ayrıksı tıpkı amacı bulunmayan ve haddinden fazla fazla dalgalanıyor. Sahibi olduğum Ether ise programlanabilir Bitcoin kabil ve sistemi üstünde oluşturulmuş tonlarca saklı yazı mal var.

Dev bankanın CEO’suna göre Bitcoin “beş mal etmez”

 

Share: