Rum Sigorta ‘Biz Bize’ mobil uygulaması kullanılmamış tıpkısı mülakat noktası sağlıyor

Pandemi cihetiyle açıktan faaliyet sistemine geçilmesi ile birlikte aksiyon modellerinde dijitalleşme hızını arttıran Anadolu Sigorta, hem çalışanlarının hem dahi müşterilerinin hayatını kolaylaştıran bakir projeler gerçekleştirmeye bitmeme ediyor. Yenilikçi bakış açısıyla, eş kaynakları alanında çöz iletişimi kolaylaştıracak ameliye tıpkı uygulama hayata nâkil Küçük Asya Sigorta, “Tığ Bize” işlek platformuyla kuma tıpkısı telaki noktası yaratıyor.

Kurum kültürü çerçevesinde âdem kaynakları alanında birlikte dijital fikren, yıpranmamış  yaklaşımlar geliştirdiklerini ifade fail Rum Sigorta 1. Genel Müdür Yardımcısı Cımbar Tiryakioğlu,  “ Uzaktan iş bize kurumlarda iç iletişimin yaşamsal bir önemde olduğunu tıpkısı defa elan gösterdi. Günümüzde şirketlerdeki sürdürülebilir başarının sırrı, aktüel stratejiler ve yenilikçi kurumsal teknolojilerle çalışanları desteklemekten geçiyor. ’Biz Bize’ faal uygulamamız birlik bile bu noktada eş kaynakları süreçlerini kolaylaştıran ve iç iletişimimizi destekleyen aynı dijital inkılap projesi adına hepimizin hayatına teceddüt katıyor. Bu aplikasyon ile alay malay açıktan mücahede sisteminde da, ortak iş kültürümüz çokça henüz hareketli ağıl geliyor. Tüvana olan iletişimimiz sayesinde hisse senedi birliklerimizi daha da artırarak, bakir telaki noktamızda eş tıpkısı sinerjiyle ve afiyetle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Çalışanlar, aplikasyon üzerinden entelekt paylaşım yapabilecek

İletişimi sağlıklı ve daim kılabilmek amacıyla çalışanların kullanıcı alışkanlıklarını de düşünen “Tığ Bize” müteharrik uygulamasının, devir ve mekandan özgür yerine giderek ve her yerden erişime meydanda olduğunu belirten Tiryakioğlu, Platformun, daim etkileşim sağlaması ve   güncellemelerden  enstantane agâh etme özelliği sebebiyle  kol içinde iletişimlerini daha aktif benzeri şekilde sürdüreceklerini rapor etti. Değme çalışanın uygulama üzerinden enstantane paylaşımlar üstelik yapabileceğinin altını çizen Tiryakioğlu, “Dijital ölçüm imkanı sunan, kurum içi girişimcilik kültürünü besleyen, müstacel durumlarda say arkadaşlarımızdan bilgelik alabilmemizi sağlayıcı ‘Tığ Bize’ uygulaması ile, bakir normalin getirmiş olduğu, şirkete methal rezervasyonları birlikte yapılabilecek. Birlik bu özelliklerin yanı sıra, cevaz, çok mücahede methal ve müsaade süreçleri, yetişek portalına ulaşım ve zinde yaşamı destekleyen mütenevvi eskimemiş uygulamaları üstelik platforma karışma edeceğiz ve uygulamamızı geliştirmek yönündeki çalışmalarımız cevvaliyet kaybetmeden devam edecek.” diyerek konuştu.

TSB Umumi Kâtip Yardımcılığı’na nasıp

Share: