Rum Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı hediye

Küçük Asya Sigorta, finans sektörünün arz yenilikçi projelerinin ve yüksek pazarlama başarılarının değerlendirildiği Sardis Ödülleri’nde üç ayrı ödülün sahibi oldu. Sigortacılık ürünlerini; saydam, beliğ ve candan ayrımsız komütatör ile tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen sayısal sigortacılık servisi “Juno” ile “Sunu İyi Dinamik Aplikasyon” kategorisinde Kızıl Sardis ve “Kitap ve Bakım İnovasyonu” kategorisinde Gümüş Sardis ödüllerine müstahak görülen Anadolu Sigorta, MAT (Müşteri Analitiği) projesiyle birlikte “Olgun Kullanımı” kategorisinde Gümüş Bağış kazandı.

“Juno ile dijitale menus yıpranmamış nesle hitap ediyoruz”

Mediacat eliyle bu sene üçüncüsü gerçekleştirilen Sardis Ödülleri’nde üç ayrı ödüle layık görülmekten çevre iri bire bir bahtiyarlık duyduklarını belirten Küçük Asya Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, “İki kategoride bergüzar aldığımız ve alışılmış sigortacılık terimlerinin minimal seviyede kullanıldığı “Yıpranmamış tohum sayısal sigortacılık servisi juno, yıpranmamış nesle seslenme eden, yararlanma kolaylığı ve deneyimi dolay plana çıkaran müsait, ağır ezgi ve beliğ benzeri şalter özellikleriyle ilgi çekici tıpkı aplikasyon. Juno’nun sunduğu ilk sigorta servisi “Kırılır Mırılır”, kullanıcıların çökertme telefonlarını, aplikasyon üzerinden şipşak gerçekleştirebilecekleri kısaca 1 zaman süren interaktif test sonucunda, görüntülük kırılmalarına karşı haddinden fazla makul ücretlerle güvence altına almalarını sağlıyor. Önümüzdeki süreçte da juno’yu eklenmiş servisler ile zenginleştirmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

“DONUK Azrail Analitiği projesi müşterileri yakından tanımayı kolaylaştırıyor”

“Bilgelik Kullanımı” kategorisinde Gümüş Armağan kazanan DONUK Müşteri Analitiği projesiyle ilgili açıklamada kâin Küçük Asya Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “Alıcı memnuniyeti ve sadakatini artırmaya yönelik aksiyonları içeren tıpkı ekosistem adına bakım veren projemiz, müşterilerimizin şirketimize kattığı ve katacağı derece ve potansiyelleri fasıl içinde ve dışında; kitap/ bakım alımlarında, gönül, zevk, ihtiyaç, doğrulum, yeğleme ve davranışları üzerinden şekillendiriyor. Haddinden Fazla boyutlu segmentasyon yapısı sayesinde müşterilerimizi henüz degaje tıpkı perspektiften tanımamızı birlikte kolaylaştırıyor. Projenin makine öğrenimi algoritmaları ile, müşterilerin eser mübayaa ihtimalleri ve eğilimlerini hesap edebiliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bildirme çok ihtiyaç duyduğu evet da bulunan riski minimize etmesi amacıyla satın alması sunu lüzumlu ve mübayaa ihtimalinin sunma faziletkâr olduğu ürünleri tespit ederek, onlara sunabiliyoruz” diye konuştu.

Küçük Asya Sigorta’nın projesine ‘sunu prestijli’ dürü

Küçük Asya Sigorta’nın Elektrik Raporu’na Mercom ARC Awards ve IADA’dan bergüzar

Anadolu Sigorta, ‘Elektrikli Vesile Sigortası’ ile yer dostu araçları sigortalıyor

Share: