Sevkiyat krizi, kafile kurallarını etkiledi

Formula 1TM yönetimi, 2021 yarış takvimini yeniden güncelledi ve kesinleşen serencam halini açıkladı. Kesinleşen takvime bakarak Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek olan Formula 1TM Turkish Grand Prix 2021, bire bir hafta doğacak alınarak 8-9-10 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

“Formula 1TM Turkish Grand Prix 2021 Heyecanı Cemi Gaz Bitmeme Ediyor”
Intercity İstanbul Otopark Umumi Müdürü Sadi Hezber, konuyla ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu;
“Eksiksiz dünyada pandeminin sebep olduğu ihtilat cihetiyle bu sezonki yarışma takviminde metin haddinden fazla sefer tadilat oldu. Intercity İstanbul Otopark adına bu süreçte de Formula 1TM yönetimiyle kısmık temasta bulunarak, belirsizlikler noktasında hal önerilerimizi sunduk ve uyum yeteneğimizi sergileyerek güncellenen takvimdeki yerimizi koruduk. Kesinleşen takvime bakarak 8-9-10 Teşrinievvel tarihlerinde dünyanın gözü İstanbul’bile ve Intercity İstanbul Park Yeri’ta olacak. Bu kapsamda bilet satışlarımız üstelik kül hızıyla devam ediyor. Mevcutta biletlerini almış seyircilerimizin tek iş yapmasına lüzumlu bulunmuyor. Geçtiğimiz yılın genişlik bol yarışını gerçekleştirerek Türkiye’ye yaşattığımız gururu bu yıl seyircili namına yeniden edeceğiz. Bu heyecana kuma olma fırsatını çalmak istemeyenleri antlaşma kaybetmeden biletlerini almalarını referans ediyoruz.”

Türkiye’nin kırmızı nahiye sınıflandırması illet sav yaratıyor?
Serencam 10 dolaşma süresince kırmızı ülkelerden birinde bulunan herkesin, İngiltere hükümeti yoluyla konfirme bire bir otelde güç başı 2250 paunt karşılığında 10 günce zorunlu karantina geçirmesi gerekiyor.

F1’in kırmızı bölgeler üzere bir muafiyeti bulunmayan ve benzeri muafiyet alınması bile beklenmiyor.

Formula 1’bile cinayet

Formula 1 Türkiye Grand Prix’si bilet fiyatları belli oldu

Share: