Sigorta sektörünün kullanılmamış gündemi: Duman

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ DUYUM SERVİSİ

KUL merkezli sigorta şirketi Altenative Riziko Strategies (ARS) esrar endüstrisi amacıyla bakir tıpkısı hal üretti. Sigorta şirketinin akıbet ürünü, duman, kenevir ve CBD antagonist (Cannibadol) işletmelerinin bugün karşılaştığı genişlik metin sigorta sorunlarını bastırmak üzere özel olarak düşünülmüş.

Reinsurancene’mağara haberine bakarak, bulunan meydan koşullarında, tütün işletmeleri sigorta poliçeleri satın almaya yahut poliçelerini yenilemeye çalışıyor ve şartların anbean sertleştiği aynı sigorta pazarı yaşanıyor. Piyasada çokça aşkın talebin olduğu bu ortamda, zaruri poliçe anlaşmalarının çokları için balaban ölçüde daha faziletkâr prim oranları ve henüz erdemli kesintiler duman işletmelerini print durumda bırakmış gözüküyor.

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere göre Kanada’üstelik ve KUL’nin birçok eyaletinde duman kullanımına kanuncu olarak izin veriliyor. Kötü üretimi eden şirketlerse yasalı meydan düzenleyicileri yoluyla düzenlenmesine rağmen sigorta şirketleri tarafından faziletkâr riskli görülüyor. Şirketlerin riskli yerine değerlendirilmesinde sunu kocaman sebepse çokça yeni olan şirketlerin geçmişe dayalı sigorta şirketlerini doygunluk edecek benzeri bilgelik sağlayamaması. Mütezayit sigorta maliyetleri esrar şirketlerinin sayısının bile artmasıyla her an büyüyen aynı dava haline geldi.

Sigorta şirketi ARS, tütün şirketlerine maliyetlerini düşürmelerine, nakit akışını iyileştirmesine ve mal biriktirmesine apotr olabilecek rekabetçi ve mütenavip tıpkısı riziko transferi çözümü oluşturdu. ARS’in sigorta poliçesi programı ‘Cannabis Captive Solutions’ tütün şirketlerinin kaba piyasa şartlarına cevap adına oluşturuldu.

ARS Genel Müdürü Eric Rahn yeni sigorta programını açıklarken, “Haddinden Fazla birkaç ödence talebi olan yahut hiç talebi sıfır aynı sigorta müşterisi, gelecekteki gizil sigorta talepleri (rezervler) amacıyla kullanılmak amacıyla özkaynak oluşturur. ARS Captive Solutions, bire bir duman işletmesi için esnek, akça açısından seyyal kalmanın, riskleri azaltmayı yönetmenin ve mal biriktirmenin yıpranmamış ve aktif benzeri yoludur” ifadelerine vadi verdi.

Rahn açıklamasına şu sözlerle devam etti: “Kötü endüstrisinin serencam 6 yılda alelacele ortaya çıkmasını izlediğimizde, sektörün anadan görme sigorta ürünleri ve pazarlarında bağlı kaldığını gördük. Çokça beş altı eski veriye ehil ayrımsız sektörde primler sertleşmeye devam ediyor. Kalifiye şirketlere mütenavip riziko çözümleri sunma ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Şu anda amme ve hususi sektörde uluslararası (Kanada ve MEMLUK) yaman şirketleri, sonuç kademe düzenlenmiş bir endüstride faziletli riskli yerine kategorize edilmektedir. Bakir ARS Cannabis Captive sigorta çözümlerimiz sebebiyle işletmeler, işlerini destek olmak, risk aktarmak ve sigorta maliyetlerini kısa sürede azaltmak için ihtiyaç duydukları teminatlara nihayet erişebilecek.”

Sigortacı AXA varlık satarak küçülüyor

 

Rusya’de sigorta sektörü üzere bakir aktarılma

 

Sigorta şirketi ayrıksı işle ilgilenemeyecek

 

Share: