Taksicilere puan sistemi geliyor

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, pandeminin halen işlerini etkilemeye devam ettiğini, sektördeki gelişim kaybının yüzdelik 60 seviyesinde olduğunu kaydetti. Eylül üzere pandeminin etkisinin elan da azalacağını öngördüklerini tamlayan Katarakt “Bu süreçte Hususi Tüketim Vergisi teşviki sektörümüz için esasen gelirse 270 milyon teklik komütatör alımı yapıp şalter parkını yenileyerek sezonu ayırmak istiyoruz. ÖTV teşviki ile sektör seçme yıl üç bin miftah yenilenir. Doğrudan 250 bin birey buradan paketlemek yiyor. Seçkin zaman 800 bin transfer yapıyoruz. Bu gerçekler ışığında araçlarımızı da yenileyerek müşterilerimize daha nitelikli hizmet atfetmek istiyoruz” dedi.

Sektörün elan üstelik keyifli kuzuluk gelmesi üzere benzeri devingen uygulama üzerinde çalıştıkları bilgisini veren Katarakt “Mükâfatlandırma sistemini getirerek müşterilerimize henüz üstelik kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu çalışmamız bittiğinde müjdeyi vermiş olacağız. Sektörde gani örnekleri çoğaltarak müşterilerimizi daha memnun ve mutlu etmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Müşteriler, kullandıklarını taksinin şoförüne, atak uygulama üzerinden; trafik kurallarına uyma, rikkat, bulaşan ve defa güvenliği üzere birçok konuda nokta verecek. Bu fakül, dizge üzerinden görülecek. Müşteriler, efdal benek almış şoförleri yeğleme edebilecek. Sonunda notunu arttırmak talip şoförler beyninde de lezzetli ayrımsız rekabet başlayacak.

Share: