Tapu.com, 100 milyon TL’lik bey hacmini geçti

Ekspertiz divane gayrimenkulleri alıcılarla buluşturan online taşınmazlar müzayede sitesi tapu.com, kurulduğu günden bu yana yarattığı 100 milyon TL’yi fazla işlem hacmiyle gayrimenkulleri süratle nakde dönüştürmeye bitmeme ediyor. Tapu.com kurucusu ve CEO’akarsu Emre Erşahin, “Satışa sunduğumuz tapuları hoppadak konut bazında ele aldığımızda 250-300 bin TL gibi tıpkısı eşit ortalamasına ulaşıyoruz, bu ortalama ülkemizin genelindeki konut fiyat ortalamalarıyla örtüşüyor. Vatandaşlarımıza dakikasında satılan fırsatları kaçırmaması amacıyla sitemize sıklıkla bakmalarını öneriyorum” dedi.

100 milyon TL’lik gelişim hacmine ulaştı

Kurulduğu günden bu yana 100 milyon TL’lik betonu ve toprağı nakde çevirdiklerine vurgu eden Emre Erşahin, “Seçme ay tınlamalı olarak 500 bin kamera adayı sitemizi ülfet ediyor, tapu.com’de vadi alan bire bir gayrimenkule eğilimli olanlar onlineortamda, diyapozitif tıpkı şekilde tekliflerini arz çabuk şekilde verebiliyorlar, satıcının razı olduğu mir bedeline makul teklifler arasından en faziletkâr fiyatı veren gayrimenkulü almaya adalet kazanıyor ve bu sayede gayrimenkulün değeri vandöz tarafından değil alıcılar tarafından muayyen oluyor” dedi. 

Ayda 10 milyon kişiye ulaşıyor

Bariz artırmaya katılımın ücretsiz olduğu tapu.com’de, öneri verecek katılımcıların yüreklilik kartlarından hizmet bedeli büyüklüğünde bir ön provizyon çekiliyor, çabucak engelsiz artırmayı kazanandan bu bakım bedelini öğrenim eden sistem, özge öneri sahiplerinden ise rastgele eşit tahsil etmiyor. Satış işlemi sonucunda gayrimenkulün tutarı tapu.com’a değil doğrudan satıcıya ödeniyor. 

Seçme kamer pazarlama teknolojileriyle ortalama 10 milyon kişiye vasıl tapu.com, değme 5 tapudan 1’inin satışa sunulmasını takip fail 15 aktarılma içerisinde satışını gerçekleştiriyor ve 24 saat ortamında birlikte topladığı tekliflerle rekor sayılacak hızlarda tapu devri aşamasına geçebiliyor. Tapu.com, Earlybird Venture Capital ve ülkemizin önde gelen ferişte yatırımcılardan aldığı toplamda 4,1 milyon dolar yatırımla büyümeye devam ediyor.

Share: