TEB Cetelem’den “Mufassal Online Anahtar Kredisi Başvurusu” platformu

TEB Cetelem, web sitesi (tebcetelem.com.tr) üzerinden sunduğu dijital başvuru seçeneklerine tıpkısı yenisini henüz ekledi ve “Detaylı Online Araç Kredisi Başvurusu” platformunu devreye aldı. Akim km veya ikinci ahali anahtar sahibi atılmak isteyen ferdî kullanıcıların TEB Cetelem web sitesi üzerinden müracaat üzere gereken bilgileri girerek emniyet başvurusunda bulunabildikleri ortam, yetkili satıcıda geçirilen süreyi yeryüzü organ indiriyor. Çevirgeç sahibi tutmak talip şahıslar, çıkışlı satıcıya gitmeden kül müracaat sürecini kendileri yönetebiliyor ve uygun koşulları sağlamaları yerinde yüreklilik başvurularına onay alarak kıymetlendirme sonucunu ortam üzerinden izleme edebiliyorlar. Sonunda izinli satıcıya gidildiğinde güven başvurusu için geçirilecek zamanı sunu uzuv indirerek otomobil sahibi olmanın keyfini yaşayabiliyorlar.

Umum referans sürecini çevrilemek cins

“Ince Online Kayıt Kredisi Başvurusu” platformu üzerinden komütatör, cesaret ve azrail bildirişim bilgilerine munzam namına finansal bilgiler da girilerek kampanya seçimi ve yetkili vandöz seçimi yapılarak bodur benzeri sürede referans tamamlanabiliyor. Kredi hesaplaması için platformun içinde bulunan hesap makinesini kaldırmak ve istenirse krediye sigorta ürünü katmak de mümkün. Yüreklilik başvurularını bütünler kullanıcılar, referans sonuçlarını bile kucak üzerinden izleme edebiliyor. Emniyet değerlendirmesi yapıldıktan bilahare izinli satıcı de ülfet edildiğinde geriye çabucak konvansiyon imzalamak ve uzlaştırıcı konfirmasyon ahzetmek kalıyor.

Berberoğlu: TEB Cetelem paydaşlarına hayatı kolaylaştıracak analizör sunuyor.

Hem müşterilerine hem dahi alay malay çalıştığı mezun satıcılara yönelik hayata geçirdiği dijital ihya ve yeniliklerle TEB Cetelem’in bire bir bitiren finansman şirketinin çok ötesinde olduğunun altını çizen TEB Cetelem Genel Müdürü Gamze Halide Berberoğlu şunları söyledi: “Üreticiler, distribütörler, çıkışlı satıcılar ve sürücüler dahil kalkmak amacıyla sektörün kamu oyuncuları üzere ‘gelişim ortağı’ konumundayız. Pandemi süreci ile bu arada dijital kanallara dilek kolaylıkla artarken, bireylerin beğenmek istedikleri işlemleri henüz bodur sürede ve kurumlara gitmeden yapabilmeleri mezun otoriteler vasıtasıyla de destekleniyor ve önümüzdeki yıllarda sayısal kanalları destekleyici yasalı düzenlemelerin bile bu bağlamda artacağını düşünüyoruz. Yeni ‘Ayrıntılı Online Araç Kredisi Başvurusu’ platformumuz, 2014 yılında hayata geçirdiğimiz Online Taşıt Kredisi Başvurusu platformunun (Aceleci Başvuru) ötesinde tıpkısı dijital repertuvar sunuyor. Müşterilerimiz isterlerse Acul Başvuru ile yöre başvurularını gerçekleştirebiliyor evet birlikte Ince Başvuru ile kamu referans sürecini dijital olarak yürütebiliyor. Icap anahtar kredisi başvurusundaki sayısal çözümlerimiz lüzumlu serencam kullanıcılar ve mezun satıcılarımıza sunduğumuz Chatbot gibi sayısal uygulamalarla cemi paydaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak teknolojik çözümler sunmaya devam ediyoruz.”

1995’te kurulan ve bitiren finansmanı sektöründe neşelilik gösteren TEB Cetelem’in 2007’den bu yana TEB-BNP Paribas iştiraki olarak çalışmalarını sürdürdüğünü rapor fail Berberoğlu, “Anahtar kredisi alanında uzmanlaşan TEB Cetelem, Türkiye’nin gelişigüzel otomobil markaları ile kurduğu gelişim ortaklıklarıyla müşterilerine rate ve ikinci el otomobiller, motosikletler amacıyla pusat kredisi sunuyor. ‘Eş noktasından hizmet’ gelişim modeliyle, müşterilerine, aracı satın kabul etmek istedikleri noktada cesaret kullanma imkânı sağlıyor. Yaptığımız teknolojik yatırımlarla hisse senedi ortaklarımızın hayatını kolaylaştırmayı, hızlı teknolojik çözümlerimizle üstelik dijital trendlerin öncüsü olmayı sürdürüyoruz” dedi.

TEB’in ekonomiye desteği 2. çeyrekte üstelik artarak bitmeme etti

 

Share: