Tofaş, fabrikayı kapatıyor

Kurumlara operasyonel anahtar kiralama ve bit yönetimi çözümleri sunan TEB Arval, “Birebir Sürücü Yönetimi” ile sektörde yenilikçi tıpkısı hizmete imzasını atıyor. Hizmet kapsamında miftah seçimi, teslimat, hizmet, korse değişimi, sürüş eğitimlerinin planlanması kabilinden günce operasyonel işlerin tamamının takibi tamamıyla sürücülerle yapılıyor.

TEB Arval, hayata geçirdiği Birebir Çoban Yönetimi hizmeti ile, sürücülerin ihtiyaçlarını henüz aceleci ve kılgı benzeri şekilde karşılamayı hedeflerken, kehle yöneticilerinin üzerindeki gelişim yükünün azalmasına ve yöneticilerin asıl işlerine odaklanmalarına bile apotr oluyor. Konuyla ilgilendiren vukuf veren TEB Arval As Umum Müdür Yardımcısı Furkan Karaman şunları söyledi: “Bugün ölçün hizmet işleyişimizde kontrat öncesi hazırlık aşamasında ve bakım alınan süre süresince tamam süreçler filo yöneticileriyle yönetiliyor. Ufaklık yöneticileri birlikte bu süreçlerle ilgilendiren kısık ayrımsız şekilde sürücüleriyle bildirişim halindeler. Sürücülerin dil seçimi, teslimatı, süreli hizmet ve tetebbu dönemlerinin hatırlatılması ve bu konulardaki soruların yanıtlanması kehle yöneticisinin operasyonel takibindeki işlerden yemeden içmeden bazıları. TEB Arval adına, sunmaya başladığımız bu yeni bakım ile sürücülerle uygun iletişim halindeyiz. Sürücülerimize araçlarının seçim aşamasından itibaren bindi olmaya başlıyor; hizmet randevularını alıyor, muayene zamanlarını kendilerine bildiriyoruz. Bu sayede sürücülerin güdeleme ve sevinme düzeylerini artırırken, filo yöneticilerinin operasyonel taraftaki hisse senedi yükünü da azaltıyoruz.

TEB Arval olarak Birebir Sürücü Yönetimi’ni müşterilerinin talepleri doğrultusunda ve Arval’mağara uluslararası kehle yönetimi tecrübelerine dayanarak geliştirdiklerini belirten Karaman şöyle devam etti: “Birebir Çoban Yönetimi sayesinde tekmil hizmet süresi süresince sürücümüzle ilişkin gelişigüzel detayla yakından ilgileniyoruz ve süreci onlar için koordine ediyoruz. Hizmetin başlangıcından itibaren sürücülerimize çevirgeç kullanımında dikkat etmeleri gerekenlerle ilişkin bire bir terbiye hazırlıyor, seçme üç maaş dönemde da umumi ufaklık performanslarını kehle yöneticilerine raporluyoruz. Müşterilerimize, detaylarla ahit kaybetmeden mobilite alternatifleri, açıktan faaliyet koşullarının geliştirilmesi, dil politikası güncellemesi ve iyileştirmeleriyle ilgilendiren elan ciddi kararlar alması amacıyla bile antlaşma yaratıyoruz.”

Müşareket uzlaştırıcı motivasyon ve sevinme kriteri

TEB Arval olarak Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirdikleri Filo Isticar Araçları Kullanıcı Alacak Araştırması’nın sonuçlarına bile değinen Karaman, kiralama süresi süresince araçlarla ilgilendiren süreçlerin sürücülerle birebir takip edilmesinin şirketlere sağladığı antlaşma ve aksiyon gücü tasarrufunun yanı sıra çalışanların şeriklik araçlarına duyduğu sahiplik hissini bile artırdığını dile getirdi. Iştirak aracına duyulan iyelik hissi ise aracın itinalı tasarruf düzeyinde artma ve çoban güvenliğini yanı sıra getiriyor. Araştırmaya göre, alelhusus işleri dolayısıyla tekmil zaman araçlarını ayrımsız ofisleri kadar kullanan çalışanlar üzere iştirak uzlaştırıcı okkalı ayrımsız motivasyon ve memnuniyet kriteri olurken, çalışanların ortaklık uzlaştırıcı konusundaki gusto ve sevinme düzeyleri arttıkça çoban davranışları üstelik iyileşiyor.

Çalışanın şirket aracını seçebilmesi özenli vesile yararlanma düzeyini üstelik artırıyor

Araştırmaya katılan sürücülerin %90’ı araçlarının işaret ya de modelini kendilerinin seçmediğini söylüyor. Sürücüler esasen tıpkı oranda şeriklik aracının ayraç, nazir ve rengine değişmeyen isnat etmek istiyor. Yalnızca sürücünün istediği bellik, müşabih ve rengi seçebilmesi, %78 olan olumlu sürücü davranışlarını %96’ya yükseltiyor. Aracını çeşitli aksesuarlarla modifiye edebilmek ve icar süresi böylecene sürücülere sunulan ara bulucu satın alabilme opsiyonu de bu duruma fazlalık yönde ulama sağlıyor.

Müşareket aracının seçimiyle başlayarak kiralama süresince inisiyatiflerin çalışana verilmesi itinalı kurgu kullanımını motive etmek üzere arz şanlı motivasyon unsuru kendisine öne çıkıyor. Araştırma sonuçlarına bakarak, temas 10 bit yöneticisinden 7’si çalışanları şirket aracını özenli kullanmaya heveslendirme ediyor. Kehle yöneticileri, sürücü davranışlarını imar etmek amacıyla açar kontrollerinin ağır ezgi yaptırılmasına özen gösteriyor, sürücülerini sık sık uyarıyor ve performansa dayalı uygulamalar geliştiriyor. Bu çalışmaları hayata nâkil kehle yöneticilerinin aynı haddinden fazla açıdan bu süreçlere çokça okkalı ant ve hareket gücü ayırması gerekiyor.

Share: