TOGG’un Kullanıcı Laboratuvarı faaliyete geçti

Volkswagen ve VW’nin şiddetli markası Audi, Amerika Bir Devletleri ve Kanada’daki müşterilerin bildirişim bilgilerini ve sürücü belgesi numaraları gibi şahsi bilgilerini açığa çıkaran siber saldırıya maruz kaldı. Veri ihlali kapsamındaki bu veriler telefon numaralarını, e-defa adreslerini, familya adreslerini ve ara sıra durumlarda araç etiket numaralarını içeriyor. Şirket, MEMLUK’de, genellikle Audi müşterileri veya ahzüita yapanlar başlamak üzere, ihlalde alelhusus kırılan bilgileri alınan 90 bin kişiye ulaştı.

Haber ihlaline ustalık numaraları ve beş on durumda Toplumsal Düzenlilik numaraları, VW veya Audi adisyon numaraları ve veladet tarihleri ​​karışma. Iştirak, haddinden fazla alıngan bilgileri alınanlara ücretsiz güven koruması sunuyor.

ŞİRKETTEN AÇIKLAMA GELDİ
Volkswagen ÇAKER’den yapılan açıklamaya göre, ihlal, sadece bire bir Audi veya VW ara bulucu satın almakla ilişkin bilgi isteyen kişilerin verilerini içeriyordu. VW MEMLUK yaptığı açıklamada, “Bunun kâin veya gizil müşterilerimize misil açabileceği temas çeşit rahatsızlıktan ufuk üzgünüz. Her devir olduğu üzere, kişilerin kendileri veya araçları için bilgi vermelerini isteyebilecek keleş e-postalar veya farklı iletişimler için tetikte olmalarını öneriyoruz” dedi. 

Volkswagen’dan global yonga krizi uyarısı

Münih Başsavcısı Audi’yi fena yakaladı

Share: