TOKİ 32 ilde 242 arsayı satışa sundu

TOKİ’den yapılan yazılmış açıklamaya göre, Afyonkarahisar, Dert, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bitlis, Burdur, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, Karabük, Karaman, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Mersin, Muğla, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova ve Yozgat illerinde bütün 2 milyon 198 bin 188 metrekare büyüklüğünde 242 yer satışa sunuldu.

Toplam muhammen bedeli tahminî 1 milyar 110 milyon liralık olan arsalar artırma yöntemiyle satılacak.

Arsaların nitelikleri bölük, gelişme ev, ticaret, turizm kuruluş, hususi yetişek, özel sağlık, iyileştirme merkezi, bölük dışı kentsel himmet, toplumsal ve kültürel kasılma, akaryakıt istasyonu, siktirici sanayi sitesi, uran ve imarlı arsalar şeklinde belirlendi.

TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda 28 Mart Perşembe haset saat 13.30’da yapılacak müzayede antrparantez “www.emlakyonetim.com.tr” internet sitesinden deli dolu yayımlanacak.

Diyarbakır’da endüstri ve ev alanı niteliğinde imarlı arsalar

İstanbul’da satışa sunulan arsalar, İstanbul Başakşehir Kayabaşı’nda özel esenlik ve hususi eğitim, Büyükçekmece ve Çatalca’da ev, Eyüpsultan’da hane-tecim, Küçükçekmece’de hususi eğitim ve ticaret, Sancaktepe’de akaryakıt, Sultanbeyli ve Tuzla’da göz niteliği taşıyan imarlı arsalardan oluşacak.

Ankara Yenimahalle Yakacık’ta aşağılık sanayi sitesi, Gölbaşı’nda göz, basamak dışı ve kentsel faaliyet, Mamak’ta ticaret ve akaryakıt istasyonu, Keçiören, Sincan, Etimesgut, Ayaş ve Beypazarı’nda bölük niteliğinde imarlı arsalar satışa sunulacak.

Antalya’da satışa sunulacak imarlı arsalar, Tümsekli Çamyuva’da ev, Konyaaltı Arapsuyu’nda dolgun göz, Balıkesir Ayvalık Küçükköy’de göz, Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu’da sanayi ve konut, Elazığ merkezde hane ve tecim, Kocaeli Dilovası’nda hane, ticaret ve gelişme ev, Gebze’de akaryakıt ve ev dışı kentsel mesai, Gölcük’te hane dışı kentsel çalışma, Sazak Erdemli’de turistik tesis, Mezitli’de hane, Muğla Bodrum ve Datça’da konut niteliği taşıyacak.

Satışa ilgilendiren ince bilgiye “www.toki.gov.tr” ve “www.emlakyonetim.com.tr” genel ağ adreslerinden antrparantez 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: