TOKİ’nin ikinci indirim kampanyası yarın başlıyor

Dolgun Hane İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), borcunu er kapatıp tapusunu almak talip konut ve gelişim yeri alıcılarından mevrut gösterişli murat nedeniyle anlayışsız ödemeleri bitmeme fail gayrimenkuller üzere yapılan tenzilat kampanyasının ikincisi de düzenlendi.

Başvurular 19 Ekim’e büyüklüğünde sürecek

Hane ve aksiyon yeri alıcılarına yönelik ferda başlayacak kampanyadan idrak etmek isteyenler, 19 Ekim’e büyüklüğünde müracaat yapabilecek.

Borcun tamamını kapatamayacak olanlar, vecibe bakiyesinin yüzdelik 25’inden bir iki olmamak şartıyla yaptıkları başlarken ödemelerde yüzde 22 indirim kampanyasından faydalanabilecek, 19 Ekim’den sonraları yapılacak namus borcu kapatmalarında, tenzilat oranı uygulanmayacak.

Kampanyadan müstefit olmak isteyenler konut kredisi kullanabilecek

Dümbelek ödeme taksitleri arz geç 2020 yılı haziran ayı sonuna büyüklüğünde başlamış ev ve gelişim yeri alıcılarının faydalanabileceği kampanyadan, taksit sayısı 12 kamer ve daha az küsurat göz ve gelişim yeri alıcıları yararlanamayacak.

Kampanyadan yararlanmak talip bölük ve iş yeri alıcıları, “Emlak Koca Sözleşmesini” imzaladıkları uzlaştırıcı bankalardan konut kredisi kullanabilecek.

Ev fiyatlarındaki artım devam ediyor

 

Yabancıya göz satışı rekor kırmaya devam ediyor

 

Ev fiyatları Ruslar yüzünden artıyor

 

Share: