Trafiğe kaydı yapılan araç sayısı yüzdelik 3,6 arttı

Türkiye’nin yerel otomobili Togg, 5-8 Familya tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenecek CES fuarında ilk defa arsıulusal sahnede saha algı.

Turkish Cargo, fuara katılacak yerli araba Togg’u, Amerika Mürekkep Devletleri’ne götürecek.

“Mevhum konvoy” ile zevcelik edilebilecek

Togg’un dünya sahnesine huruç hikayesine, Turkish Cargo tarafından gerçekleştirilecek global işaret yolculuğuna, “mevhum konvoy” ile umum dünyadan haremlik edilebilecek.

Katılımcıların bu taşımaya özel oluşturulan “www.yolunuzacikolsun.com” internet sitesi üzerinden kişiselleştirilmiş tayyare modelleriyle dahil olabileceği kafile, 21 Çatlak tarihinde Turkish Cargo uçağının havalanmasıyla eş anlı yerine başlayacak. 11 saat sürecek yolculuk dijital olarak strateji edilebilecek.

Uluslararası sahneye kullanılmamış logoyla çıkacak

Fikri ve endüstriyel mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ilişik global tıpkı ayraç ortaya anlamak ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini bina etmek hedefiyle yola sâdır Togg, işaret isminin arkası sıra logosunu da belirledi.

Logo tasarımında iki ok, ortasında altın taş şeklini oluşturacak şekilde kaynaşarak, Doğu ve Garp’nın bire bir araya gelmesini simgeliyor. Logo benzeri zamanda Togg’un yaşamı kolaylaştıran mobilite çözümleri sebebiyle teknolojiyi ve insanı bugünün ve yarının kesişim noktasında benzeri araya getiren bir uygulayım bilimi şirketi olduğunu de vurguluyor.

Togg’un Twitter hesabından “#YenilikŞimdi” etiketiyle paylaşılan videoda, yeni logo ilk kez otomobilin üzerinde görüldü.

TOGG’un logosu anlaşılan oldu

 

TOGG CEO’su Karakaş: Hedefimiz dünyayla rekabet

 

Share: