Trafik kazalarında cuma namazı gününe ilgi!

İngiliz ötede açkı üreticisi Rolls-Royce’un geçmiş çevrim tanıttığı ‘dünyanın genişlik pahalı otomobili’ olan yıpranmamış modeli ‘Boat Tail’mağara ABD’li adlı hanende koşa Beyonce ve Jay Z tarafından havale edildiği iddia edildi. 20 milyon sterlinlik (243 milyon liralık) fiyatıyla yaklaşık 40 Rolls-Royce Phantom limuzine eşdeğer olan aracın Beyonce ve Jay Z’nin 9 yaşındaki kızı Blue (semavi) Ivy’ye ithafen gökçe renkte olduğu öne sürüldü.

Onlar havale etti
İngiliz ‘Telegraph’ gazetesine konuşan otomotiv endüstrisinden aynı asıl, “Bu fantastik otomobilin parçalanmamış detaylarıyla genişlik sevdikleri şeylerle eşleşen Beyonce ve Jay Z marifetiyle ısmarlama edildiği düşünülüyor” dedi. Kayırıcı tarafında kemirmek takımı, soğutucu, döner kebap karışım masaları, açılır sandalyeler ve şemsiye bulunan Rolls-Royce Boat Tail’ın adlı çiftin ağır ezgi olarak gittiği ve bariz havada piknik yapmaktan esenlik aldığı Fransız rivierası Cote d’Azur bölgesi üzere tasarlandığı hesap pusulası ediliyor. Mavera yandan, 5,8 metreden güdük benzeri uzunluğa cemaat olan kullanılmamış dört koltuklu iki kapılı Rolls-Royce Boat Tail, şirketin İngiltere’nin Sussex bölgesindeki butik genel merkezinde kullanılmamış Coachbuild departmanı eliyle inşa edilen geçmiş şalter olduğu belirtildi.

Bire Bir skor üretildi
Rolls-Royce, aracı alan müşterinin adını açıklamadı ancak onları ‘suret duygusu, yolculuk, avantür ve cümbüş sevgisi olan, makine ve saat koleksiyoneri bire bir koşa’ yerine tanımladı. Antrparantez aracın çiftin hoşlandığı nitelikli şampanya ve yat keyfine hususi detaylarla tasarlandığı vurgulandı. Bu özellikler bile Beyonce ve Jay Z’ye uyuyor. 4 yılda tasarlanan ve 570 beygirlik ayrımsız 6.75 litre koşa turbo V12 motora cemaat araçtan şimdilik hoppadak aynı adet üretildiği anlatım edildi.

Dünyanın en pahalı otomobili değişti

Toptan çip sıkıntısı almanak otomobil satışlarının yüzde 5’ini götürecek

Share: