Trump borçlarını bitmek için değme şeyi satıyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

ESIR Başkanı Donald Trump 2016 seçimlerini kazandıktan bilahare Trump Organisation işletmeleri içerisinde yavaşlama başladı. Oteller ve apartmanlar projelerinden Trump markasını çıkardı. ABD Başkanı’nın sunu önemli golf tesisinde daha bir iki almaç rezervasyon yapmaya başladı ve kalkınma konusundaki bakir anlaşmalar azaldı.

ÇAKER Başkanı’nın oğulları Eric Trump ve Donald Trump Jr. üzere babalarının işletmelerini ihya üzerine haddinden fazla birkaç seçenek kaldı. Buna rağmen yurt satarak dirimsel yok etmek halen ayrımsız dalgalı. Forbes’mağara haberinde Trump’ın Söbe Ofis’e girmeden önce çılgın apartmanlar, mamure görmemiş parsel alanları ve değeri artan değişik bir nice gayrimenkul halen mevcut olması ayrımsız nasip yerine değerlendiriliyor.

Donald Trump riyaset görevine başladıktan bilahare şirketin başına güzeşte oğulları çok sayıda taşınmazlar sattı. Eş 2017’dahi göreve başlamasının peşi sıra Trump daha değişik girişimlerle manşetlere çıkarken oğulları 118 milyon doları yurt geliri elde ederek New York ve Los Angeles’fecir Charleston, Cenup Carolina ve Dominik Cumhuriyeti’hangi büyüklüğünde bir nice yerde sözleşme imzaladı.

Anlaşmaların nazik çoğunluğu pandeminin emlak sektöründe dengelerin değiştiği 2020 yılından ilk gerçekleşti. Trump’ın oğulları eskimemiş kazandıkları paralarla Donald Trump’ın kardeşi Maryanne Trump Barry’den satın aldıkları 18,5 milyon dolarlık malikane haricinde neredeyse hiçbir şey satın almadı. Bunun yerine artık bu parayı başka gayrimenkullerine bağlayarak borçlarını vermek üzere kullanıyor kabil gözüküyorlar.

Akıbet anketlerde Biden 10 fakül önde

Trump şirketi henüz fazla varlığını satacak kabilinden de gözüküyor. Geçtiğimiz yıl Trump’In oğulları Washington DC’deki Trump International Hotel’i boşalttı ve ederinden haddinden fazla daha faziletli bir eşit istedi. Yakın zamanda bildirilen bir habere göre Trump’ın oğulları BENDE Başkanı’nın yaz aylarını geçirdiği New York’taki dev Dost Springs malikanesini dahi ayrıntılı yıllar sahibi olunmasına bedel ticari hisse senedi göstermediği gerekçesiyle serbest bırakacaklar.

İşte Trump’ın başkanlığı sürecinde Trump Organization’ın satılığa çıkardığı gayrimenkuller:

Spring Creek Towers
Düz: Brooklyn
Trump’ın kazandığı: 33 milyon dolar (kısaca)

Kaliforniya’de 11 lotluk arazi
Vadi: Rancho Palos Verdes, Kaliforniya
Trump’ın kazandığı: 23 milyon dolar

Trump International Hotel Las Vegas
Düz: Las Vegas
Trump’ın kazandığı: 18 milyon dolar

Trump Otopark Avenue
Düzlük: Manhattan, New York
Trump’ın kazandığı: 16 milyon dolar

California Malikanesi
Yer: Beverly Hills, Kaliforniya
Trump’ın kazandığı: 13,5 milyon dolar

Trump Parc East
Düz: Manhattan, New York
Trump’ın kazandığı: 7 milyon dolar

South Carolina deposu
Saha: North Charleston, Cenup Carolina
Trump’ın kazandığı: 4 milyon dolar

Dominik Cumhuriyeti’nde arazi
Saha: Dominik Cumhuriyeti
Trump’ın kazandığı: 3 milyon dolar

Trump International Hotel & Tower Chicago
Düz: Chicago
Trump’ın kazandığı: 300 bin dolar (kısaca)

İmara sarih taşınmazlar
Yer: Norfolk, Virginia
Trump’ın kazandığı: 150 bin dolar

Madame Tussauds müzesi Trump’ın heykelini çöpte sergiliyor

Ivanka Trump seçme kampanyası için 35 milyon dolar topladı

Share: