Wilma Elles 18 odalı apart otelini satıyor!

Anca Benzeri Bedii Devir ki dizisinde canlandırdığı ‘Caroline’ karakteriyle hayatımıza giren ve kariyerine Türkiye’üstelik devam fail Wilma Elles, üçkâğıtçılık performansı, güzelliği ve sıcakkanlı tavırlarıyla rabıta çekmeyi başarmıştı.

Almanya’dahi köpoğluluk eğitimi aldıktan sonradan şansını Türkiye’dahi deneyen Elles, takkadak işi değil aşkı üstelik burada buldu. İşadamı Asalet Göğüş’le dini nikâhla evlenen oyuncunun, bu evlilikten Milat ve Haz adında koşa çocukları oldu.

Fakat rastgele öz amacında gitmedi. Wilma Elles, amor hayatında yaşadığı sorunların peşi sıra çocuklarını bile alarak Almanya’evet döndü. Sunturlu oyuncu şimdilerde tamlık işlerini Köln şehrinden yönetiyor.�

Elles’in yönettiği o işlerden biri, yatırım için aldığı, Beşiktaş’taki 18 odalı apart otel… Mehmet Üstündağ’ın Özgürlük’teki haberine göre aktör, banka kredisiyle aldığı oteli bire bir müddet geçmiş ahali altından satışa çıkardı. Halihazırda faaliyette olan otele tamlık 11 milyon lira fiyat biçti! Bankaya olan 5 milyon lira borcunu kapatması müstelzim Elles, otele kamera çıkmayınca rakamda indirim yaptı ve fiyatı 9 milyon liraya düşürdü.

Wilma Elles’mağara komutan konusunda benzeri bile şartı var. Otel işletmeciliğini çokça seven oyuncu, as sonrası işletmenin kendisinde kalmasını istiyor. Yani bugünlerde maddesel bastırık calip Elles, hangi yardan geçiyor ne üstelik serden…

Share: