YANLIŞSIZ Parti İzmir’e 4 yılda 237 bin örgen katıldı

SELIM Parti İzmir’e 4 yılda 237 bin organ katıldı

İZMİR – AK Parti İzmir İl Başkanlığında, ‘Türkiye Yüzyılında Ben birlikte Varım’ uzuv iştirak töreni çerçevesinde DOĞRU Tümen Bayraklı İlçe Başkanlığınca son 4 yılda yapılan 18 bin üye üzere simgesel adına 30 kişiye rozet takma töreni gerçekleştirildi.

İl Başkanlığında gerçekleşen törene, DOĞRU Tümen Umumi Komutan Yardımcısı ve İzmir Mebus Hamza Ateş, AK Öğür İzmir İl Başkanı Asalet Yüce Daim, DÜRÜST Parti İzmir Milletvekili Ceyda Ayrılamaz Çankırı, YANLIŞSIZ Tümen İzmir Toyluk Kolları Başkanı Recep Tayyip Eskiz, DOĞRU Tümen İzmir Kadın Kolları Başkanı Istem Talih Büyükdağ, AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat ve partililer katıldı. Törende konuşan ve İsveç’te, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’a müteveccih taşlama içeren eylemleri ve Kuran yakılmasını reaksiyon gösteren Keder, “Türkiye’yi değil dünyadaki 1.5 milyar Müslümanı üzen, rencide fail ve bire bir zamanda üstelik duygularını ayrımlı noktalarda düşünmeye gönderme fail aynı olay ortaya konuldu. Bunlar hepsine tepkilerimiz ortaya koyduk. Zaman üstelik Türkiye’deki hep camilerde sabah namazında hem Kuran hem yakarış kıraat çalışması yapıldı. Gene PKK yıldırı örgütü sempatizanları Cumhurbaşkanımızın fotoğrafını yere serip üzerinden artırmak kanalıyla aynı gösteri yapmışlar. Siz hangi yaparsanız yapın Recep Tayyip Erdoğan, bu milletin gönlüne girmiştir, gönlünden çıkmayacaktır.” İfadelerini kullandı.

“Altılı Masa’nın adayını herhalde seçim günü pusulada göreceğiz”

DÜRÜST Fırka Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Acı, “Altılı Ganyan Masa’nın adayını herhalde intihap haset pusulada göreceğiz. Adayları olmadı kabil uğraş var. Burada tıpkı güç savaşı var. Imdi okkalı savaşı meydan muharebesi var. Elan iktidar olmadınız, kuvvet olma ihtimaliniz yok, bakanlık paylaşıyorsunuz. Kendinize umum müdür, icra vekili yardımcısı atıyorsunuz. Bu ulus Talih bunlara güç edilmez. Seçime 4 kamer kaldı, bu müddet süresince sahada husus başlık dolaşarak 2023’te dahi benzeri neticeyi kabul etmek durumundayız. Bu intihap hemen DOĞRU Partini tıpkısı seçimi değil. Halk ittifakını seçimi birlikte değil. Nazik bire bir eşikteyiz” dedi.

“Yerel ve milli doğalgaz Mart’ta geliyor”

Konuşmasında müjdeler veren Hamza Kırıcı, “Terörle mücadele sonrasında Suriye’birlikte muvazene ortamı doğmuşsa, bu operasyonların etkisi ile oldu. Cudi’de roket sesleri namına raket sesleri duyuluyorsa, arsıulusal sporcular geliyorsa bu terörle mücadelenin başarısıdır. Televizyonlarda Gabar terörle anıldı. Demin müjdeler geldi. Gabar’dan yer yağı müjdesi geliyor. Evcil ve milli doğalgaz Mart’ta geliyor. Enerji meselesini çözüme kavuşturuyoruz. Hem doğalgaz ve petrol ile 2023 sonrası ayrımlı aynı proses yaşayacağız” diye konuştu.

“4 yılda gündüz rekor kırdık”

DÜRÜST Tümen İzmir İl Başkanı Soyluluk Mehabetli Daima, ” 4 yılda tarihi benzeri rekor kırdık. 237 bin organ kaydı gerçekleştirdik. İzmir’birlikte, sonuç bire bir yılda ise 92 bin 600 uzuv kaydı gerçekleştirirken, 92 bin 640 unsur kaydettik. Çalışmalarımızda istikrarı çokça önemsiyoruz. 530 bin üyeyi 4 yılda sunma bir iki 2 nöbet karşı karşıya görüşme ettik. Çalışmalarımıza kesintisiz devam ediyoruz. Seçime 4 ay kaldı. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızı bu seçimde yine cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Türkiye’bile rekor fikir alacağız amma geçmiş Bayraklı’de sonradan İzmir’dahi birinci yapacağız” şeklinde konuştu.

Törende YANLIŞSIZ Parti İzmir Saylav Ceyda Bölünmez Çankırı’nın ve DÜRÜST Parti Bayraklı İlçe Başkanı Halil Çelik’ında konuşmalarının peşi sıra DOĞRU Fırka’ye katılan 30 kişiye tümen rozetleri takıldı.

Share: