Yatırım bankası Nomura saklı yazı işine giriyor

FİNANSGUNDEM.COM-DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

Nomura, kurumsal müşterilere kapsamlı aynı saklı yazı ticareti, yatırımcı ürünleri ve yatırım hizmetleri paketi sunacak bağımsız milletvekili bir sayısal erinç şirketi kuruyor. Bu yıl süresince piyasaya sürülmesi nedeniyle bakir aşama, müşterilere ve yatırımcılara kripto servet birimleri, tartılı nukut, merkezi olmayan para (DeFi), değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) ve başka belirteçlerle angajmanlı iz ve hizmetler sağlayacak.

Eskimemiş şirketin başkanı ve Nomura’nın Küresel As Bölümünün Başkanı Steve Ashley şunları söylüyor:

“Dijital varlıkla ilişkin işlerimizi ve yatırımlarımızı şişirmek istediğimiz için bu ileriye makul atılan iri tıpkısı adım. Yeni şeriklik, kurumsal müşterilere çokça muhtelif eskimemiş yayın ve hizmetlere muvasala sağlama üzerine aynı yarar sağlamamızı ve dijital erinç ekosisteminde mesul inovasyona düşündürücü bire bir şekilde katkıda bulunmamızı sağlayacak.”

NHI’nin tamamına sahip olunan ayrılmış benzeri kuruluşu namına hareketlilik gösteren vahit, öz hususi sermayesine topluluk olacak ve Nomura’dan sayısal huzur uzmanları ve harici işe alımlar tarafından görevlendirilecek.

Birimin eskimemiş atanan CEO’su Jez Mohideen ise, “Bu bakir şirketi yapmak bizim amacıyla ciddi ayrımsız anne ve uçtan pöç bire bir dijital hayat teklifi oluşturmanın anahtarıdır” diyor ve ekliyor: “Şeriklik, Nomura’nın peş dozaj bire bir kurumsal dijital geçim franchise’ı sağlamak amacıyla toptan ağına erişimin birlikte eğin düzey yetenek ve gelişim çevikliğine ehil olacak.”

ASELSAN amme bankalarına ATM üretecek

 

Bankalar Rusya hasarını kesmek istiyor

 

Acımasız Format Bankası limitleri yükseltti

 

Banka bilançolarındaki Tüfe kağıtların değerlemesi ve vergi etkisi

 

Share: