Zihayat kuşaklar neden saklı yazı paralara sargı gösteriyor?

ESIR uygulayım bilimi hisseleri ile koşut ayrımsız tempo izleyen Bitcoin, sonuç 24 saatte yüzdelik 3’e mail yükselişle 38 bin dolara büyüklüğünde yükseldi.

Geçmiş 2.575 civarında almaç bulan Ethereum ise 2 bin 800 civarına kadar yükseldi.

Nasdaq ve Bitcoin arasındaki korelasyon akıbet haftalarda tüm zamanların zirvesine çıkarken, uygulayım bilimi ağırlıklı endekste yaşanan düşüş saklı yazı servet piyasalarını üstelik baskılamıştı.

Bitcoin, mazi 36 bin 250 dolara kadar kavrayışsız çekilmişti. Bu düşüşte Facebook’un üst şirketi Sermaye ve Paypal kabil şirketlerinde yaşanan anif düşüşler enerjik olmuştu.

Amazon’un geliri yüzde 22 arttı

Amazon, sabık yılın ilk teşrin-antrakt dönemine ait bilançosunu açıkladı. Buna bakarak, şirketin güzeşte yılın dördüncü çeyreğinde elde ettiği gelir, aynı önceki yılın bir dönemine kıyasla yüzdelik 9 artarak 137,4 milyar dolara yükseldi.

 Amazon, 2020’nin bir döneminde net satışlarının 125,6 milyar dolar seviyesinde gerçekleştiğini duyurmuştu. Şirketin geliri, 2021 yılı genelinde ise yüzdelik 22 artışla 469,8 milyar dolara ulaştı.

Amazon’un açık kârı da güzeşte yılın son çeyreğinde 14,3 milyar dolara yükseldi. Şirketin 2020’nin benzeri döneminde elde ettiği kemiksiz yarar 7,2 bilyon dolar seviyesindeydi. Sabık yıl genelinde Amazon’un açık ev benzeri eski yıla göre yüzdelik 57 artışla 33,4 bilyon dolara yükseldi.

E-ticaret devinin 2020’nin dördüncü çeyreğinde 14,09 dolar olan pay başına karı ise sabık yılın aynı döneminde 27,75 dolara daha çok.

Teksaslı madenciler çevirgeç indirdi

Öte yandan Teksaslı saklı yazı servet madencileri, eyalete doğru itici çekicilik dalgasından ortalık Bitcoin operasyonlarını eğreti bir süre amacıyla durdurdu.

ÇAKER’nin bölüt sarih genişlik büyük madencilik şirketi Riot’tan yapılan açıklamada, 10 milyon kişiyi etkilemesi beklenen soğuk albeni dalgası öncesinde cümbüş şebekesindeki iyon hafifletilmesi amaçlandığı belirtildi.

Riot, şu anda güçlerinin yüzdelik 1-2’sini kullandıklarını belirtti. Rhodium ve Marathon Digital’den birlikte konuya ilgilendiren benzer meşruhat yapıldı.

Geçen sene Teksas’ta yaşanan itici albeni dalgası sonrasında eyalet çapında iri hayatiyet kesintileri yaşanmıştı.(Dünya)

Amazon’un gelir ve kârı beklentileri aştı

 

Yanlışlıkla yatan Bitcoin davası!

 

Goldman’dan Asya bankalarına Bitcoin uyarısı

 

Halk Salvador 1.500 Bitcoin ATM’si kuracak

 

Share: