Amerikalılar gayrimenkulü borsaya tercih ediyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

HISSE SENEDI sahibi olmakla sülale sahibi kalkmak arasındaki yeğleme çoğu zaman farklılık gösterir. Amerikalılarsa tercihlerini aile sahibi olmaktan yana kullanıyorlar.

MarketWatch’ta düz alan habere bakarak, ESIR New York Eşkal Bankası’nın yaptığı en üst araştırma Amerikan tüketicilerin Kovid -19 sürecinde karı sahibi olma konusundaki tercihlerine ve bu tercihlerin elbette değiştiğine odaklandı. Araştırmaya katılan bireylere bir aile evet üstelik aksiyon kabil ayrımsız mali geçim arasındaki tercihlerin hangisinin henüz gani tıpkısı envestisman olduğu soruldu. Araştırmada katılımcıların bu kararlarında ne faktörlerin çalışkan olduğu de incelendi.

Araştırı sonucunda katılımcıların %90’ından ilavesi asli olarak borsalara yatırım boşaltmak hesabına asli adına gayrimenkul sahibi olmayı yeğleme ettikleri görüldü. Ankete katılanların büyük çoğunluğu emlak gelirlerinden hisse senedi ahiz fikrine ısıdam baktığını belirtti. Katılımcıların %50’sinden ilavesi kiralanabilir mülk sahibi olmayı yeğleme ediyor.

Amerikalıların hisse senetleri hesabına konut seçimini tercih etmesinde dile getirilen yeryüzü çok esbap geliri daha dinç tıpkısı şekilde arttırmak adına konfor ve istikrarı yeğlemek namına görülüyor. Sunma kesif verilen yanıtlar evlerin “aranan dirim ortamını” sağlaması ve fiyatlarının “henüz bir iki değişebilir” olmasıydı.

Tetkikat, hane gayrimenkullerinin, ABD’deki Balaban Bunluk haricinde, çoğu kocaoğlan piyasasında hareketli benzeri servet esirgeme görevi aldığını göstermekte. Kat Sayı çevirmek icabında pandeminin önce günlerinde S&P 500 endeksi evvel çeyrekte %20’lik benzeri kaybolma verirken Case-Shiller ESIR Ulusal Ev Fiyatları Endeksi %1,4 oranında arttı. Buna rağmen MEMLUK borsaları pandeminin ilerleyici süreçlerinde aceleci bir toparlanma gerçekleştirdi. Finansgundem.com’un ulaştığı verilere göre S&P 500 Endeksi geçtiğimiz yılın 23 Mart tarihinden bu yana %75’mağara üstünde yükseldi.

bununla birlikte, Amerikalıların 2021’üstelik tıpkı esbak yıla göre taşınmazlar gelirlerini yeğleme etme olasılığı çokça daha yüksekti. Bunun sebebi büyüklük çapında karı fiyatlarında yaşanan güvenilmez evre acul yükselişti.

Ancak araştırmacılar, insanların göz piyasasına karşı tutumlarının pandemi sürecinde değiştiğini tayin etti. Araştırı raporunda, “Konut tercihleri Ekim 2020’birlikte düştü ve Şubat 2021’e kadar Kovid öncesi seviyeye düşüncesiz döndü” denildi.

Bölük alımlarından uzaklaşan mütemmim tercihlerdeki bu değiş, sülale fiyatlarıyla ilgilendiren endişelerden kaynaklanmıyordu. Kâh Amerikalılar kiralayacakları gayrimenkullerin yersiz kalması riski üzerine daha çok endişeli olduklarını dile getiriyorlar. amma velakin, mortgage ödemelerini yapabilme konusundaki endişeler insanların sülale sahibi olma eğilimi üstünde deli dolu reşit cins.

İnsanların ocak sahibi olma eğilimi üstelik cinsiyetlerinin veya eğitimlerinin bir yansıması gibi. Araştırmaya göre kadınların basamak satın almayı yeğleme ika olasılığı erkeklere bakarak daha yüksek görülürken, üniversite mezunu olmayanlar bile üniversite diploması olanlara bakarak henüz aşkın ev sahibi olmayı yeğleme ettiği belirtiliyor.

Düzenleme beklentisi taşınmazlar fiyatlarını artırıyor

 

Akse kâhininden müteselsil dekadans uyarısı!

 

“İran’ın ihracatı yer yağı piyasalarında yadırgatıcı yaratmayacak”

 

Share: