Anadolu Sigorta’dan cep telefonu sigortasında büyük dijital işbirliği

Dijitalleşme çalışmalarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştıran yenilikler sunmaya devam eden Küçük Asya Sigorta, Vodafone ile makro benzeri hisse senedi birliğini hayata geçirdi. 16 milyonu çok sayısal azrail sayısına cemaat Vodafone ve Vodafone Sigorta Vasıta Hizmetleri A.Ş. marifetiyle online kanallardan sigorta ürünlerinin satışına başlayan Küçük Asya Sigorta, bu hareket birliğinin ilk adımı yerine, “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden yeni soy sop sigortacılık markası Juno’nun “Kırılır Mırılır” cep telefonu sigortasını satışa sundu.

Küçük Asya Sigorta, “Kırılır Mırılır” sigorta poliçesi ile telefon ekranının kırılması sonucunda; ekranda ve ekrana bütünleşmiş parçalarda direkt meydana gelecek hasarlar karşısında parçaların onarımını yahut değişimini poliçe süresince iki öğün karşılıyor. Kullanılmamış evlat işlek cihazlarda meydana mevrut zararların yüzde 90’ından fazlasının, ekran kırılmasına sınırlanmış adına gerçekleşmesi dolayısıyla sadece görüntülük kırılması teminatı verilen ürünün fiyatı birlikte az çok kompetitif aynı seviyede düzlük alıyor. Uçtan kuyruk sokumu kemiği dijital aynı hizmet akışı sunmayı hedefleyen iz teminatı kapsamında; cihazların onarım üzere servise iletilmesi ve sonrasında sigortalıya iadesi işlemleri, İstanbul ili içre kurye ile, sair illerde ise anlaşmalı kargo firması aracılığıyla arz çabuk şekilde gerçekleşiyor.

“Vodafone ile hareket birliğimiz, sigorta ürünlerine ilgili farkındalığı artıracak”

Vodafone ile gerçekleştirdikleri bu aksiyon birliğinin ayrıntılı soluklu olmasını hedeflediklerini ve gelişigüzel iki şirketin zindelik alanlarında birbirini bitiren ürünlerle genişleyebileceğini belirten Küçük Asya Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, Temelini attığımız bu aksiyon birliğinin takip fail dönemde özellikle 18-35 gözyaşı arası gençlerin sigorta ürünleriyle tanışmasında ve sigorta ürünlerine ilişik farkındalığın artmasında katkısı olacağını düşünüyoruz. Özellikle Juno markamız ile sunulacak, sayısal deneyimi, hizmetleri ve tasarımıyla ayrışan ürünlere süreklilik kazandırmak istiyoruz. Bu ürünlerin Vodafone kabil geniş kitlelere vasıl kurumsal paydaşlarımızın dijital raflarında yer edinerek sigortalılık bilincini artırmasını umuyoruz” diyerek konuştu.

24 milyon hareketli ve 1.2 milyonun üzerinde çakılı genişbant abonesi olan Vodafone Türkiye, müşterilerine dijital ortamda imtiyazlı sigorta teklifleri arz etmek amacıyla 2021 Mart ayında Vodafone Sigorta Vasıta Hizmetleri A.Ş.’yi kurduğunu duyurmuştu.

Anadolu Sigorta bu yıl dahi The Bodrum Cup’ın gold sponsoru

Anadolu Sigorta, Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksinde!

Rum Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı dürü

Share: