Hyundai Assan genel müdürü görevini bırakıyor

Alemdar Göker, 1 Mayıs 1991 tarihinde Hyundai’nin satış sonrası hizmetler bölümünde servis mühendisi kendisine çalışmaya başladı ve elan ahir yıllarda satış, pazarlama ve satma sonrası birimlerinde art düzey idarecilik yaptı. Akıbet adına 2013 yılı Eylül ayında Hyundai Assan’ın Genel Müdürlük pozisyonuna atanan Göker, görev süresince çeşitli başarılara imzasını attı.

Hyundai Assan’daki 28 yılını birkaç satıra sığdırmanın bayağı olmadığını tamlayan Göker, “Ant çok hızlı geçiyor. Geçmişe dönüp baktığım ant, otomotiv dünyasının sunu çabuk büyüyen ve genişlik ateş parçası markalarından biri haline gelen Hyundai’nin Türkiye’dahi bugünlere gelmesine katkıda bulunduğumu ahzetmek beni çok bahtiyar ediyor ve alım veriyor. Türkiye otomotiv pazarında birlikte çalıştığım kol arkadaşlarımla birlikte bir nice başarılara imza attık ve markamıza sayısız ödüller kazandırdık. Bu altın markadaki yolculuğumda görev aldığım gelişigüzel kademede liyakatli sonuçlar elde ettikten birlik 28 yıl 2 kamer sonradan hayatımın anlayışsız kalan döneminde farklı kariyer yolu çizmek hesabına görevimden ayrılmaya karar verdim. Bu süreçte bana bindi olan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Hyundai Assan yönetimi bile Önder Göker’e fariza süresi boyunca gösterdiği katkılar ve başarılar için teşekkürlerini iletti.

Share: