Kağan Bahadır: “Taraftarımıza 100. galibiyetimizi hediye etmek istiyorum”

– Hakan Batur: “Taraftarımıza 100. galibiyetimizi onurlandırmak istiyorum”

GİRESUN – Giresunspor Maharet Direktörü Melik Batur, bu hafta oynayacakları Galatasaray maçıyla ilişkin, “Taraftarımıza 100. galibiyetimizi armağan etmek istiyorum” dedi.

Giresunspor, Spor Popo Spor Lig’in 21. haftasında sahasında Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenmanda mütekellim Teknik Direktör Kağan Bahadır, “Sıkışık iki deplasman beraberliğinin ardından sahamızda Galatasaray’la oynayacağız. Seyircimizin desteğiyle gani bire bir karşılaşma ortaya koyacağımıza inanıyorum. Ligin sunu formda takımına ve lider takımına karşı oynayacağız. Ancak bağırsak sahada gani oynayan benzeri takımız. Seyircimizin umum desteğiyle galip gelmek istiyoruz. Benim de Giresunspor’bile 100. maçım olacak. Taraftarımıza 100. karşılaşma galibiyetini armağan etmek istiyorum” diyerek konuştu.

“Takımda yerleri doldurulacak 3 muallel var”

Büyük takımlara alın galip gelmeyi başardıklarını ve onun verdiği tıpkısı havanın hakim olduğunu de anlatım eden Bahadır, “Takımda ve şehirde iri takımlara alın galip gelmeyi başarmanın verdiği aynı albeni var. Fakat rastgele maçın kendine has bire bir özelliği var. Bu maçı üstelik deplasmanda olduğu gibi elde etmek istiyoruz. Fakat bir oyuncunun bile muhteşem olduğu karşılaşmada 3 aktör eksiğimiz var. Buna rağmen hesabına gelecek olan oyuncular kendilerine sunulan bu fırsatı bol değerlendireceklerine inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Alper Uludağ: “Gaye ligde yüzmek üzere benek ahzetmek”

Giresunspor’un hedefinin ligde beklemek olduğunu ve buna bakarak değme maçtan benek ahzetmek istediklerini söyleyen Giresunspor’un sol sağlam oyuncusu Alper Uludağ ise, “Galatasaray her ahit böke adaylarından olan, iri bire bir takımdır ve ocumak duyduğumuzu anlatmak isterim. Fakat deplasmanda olduğu üzere zat sahamızda de galip akmak istiyoruz. Deplasmanda olmuştu özlük sahamız ve seyircimiz uğrunda bile bozukluk olmasın diyoruz. Bizim hedefimiz muhtemelen olduğu amacıyla gelişigüzel maçtan arz azından nokta alarak ligde kalmak istiyoruz. Sezon esasen beri antrenmanlarda belli aynı oyunumuz var. Bununla bu arada birbirimize erbap çıkarak, gelişigüzel maçta ekip ruhu içerisinde bir baziçe ortaya koymaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Share: