Korona virüs yüzünden gezemedik

Milyonlarca vatandaşı ilişik, kurgu tetkik bedelinin yüreklilik kartıyla ödenmesine müteveccih yürütülen icraat tamamlandı. Kartla ödeme uygulaması, ilk ayın evvel günlerinde Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde başladı. Ardından de değişik illere yaygınlaştırıldı. Peki taksit söz konusu mu? Habertürk’deri Olcay Aydilek’e mütekellim yetkililer, henüz taksit uygulamasının devreye alınmadığını, bu laf üzerinde bile çalışıldığını söyledi.

Türkiye’dahi, vesile tetkik hizmetini; Veladet Grubu, TÜV SÜD ve Bridgepoint’mağara kuma olduğu TÜVTÜRK yürütüyor. Şalter taharri bedeli, seçme yıl baştan valüasyon oranında artırılıyor. Ücretlere, 1 Aile’fecir konuşmak için baştan valüasyon oranında, (yüzde 9.11) bindirim yapıldı. Buna göre vasıta araştırma ücreti otomobiller için 342 TL’den 20 kuruştan, 372 TL 88 kuruşa bundan sonra. Otobüs ve kamyon, 462 TL 56 kuruştan, 503 TL 86 kuruşa yükseldi.

Çevirici araştırma bedelleri, kullanılmamış yıla kadar önceden yerine ödenebiliyordu. söz konusu bedelin, cesaret kartıyla ödenmesine müteveccih benzeri süredir yürütülen icraat tamamlandı. Kurgu sondaj ücretleri, itimat evet dahi banka kartıyla yapılabiliyor.

Kaynaklar, kartla ödeme uygulamasının, önce ayın ilk günlerinde Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde başladığını belirterek, “Arkası Sıra birlikte farklı illere yaygınlaştırıldı” dedi.

Kiralık araçlarda bakir aktarılma

 

2021 yılının anahtar taharri ücretleri mahsus oldu

 

Trafiğe sâdır kurgu sayısı nısıf yarıya arttı

 

Share: