Ünlü sanatçı Dayanabilen Şentürk Karabük’te öğrencilerle buluştu

Adlı sanatkâr Metanetli Şentürk, Karabük’te üniversite öğrencileri ve Bilgisizlik ve Spor Bakanlığı yurtlarında küsurat gençlerle buluştu.

Şentürk, Toyluk ve Spor Bakanlığı Güven ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün “Taze Bakış Açısı Programı” çerçevesinde Karabük’te yurtlarda barınan üniversite öğrencileri ve sporcularla tıpkı araya geldi. 100. Yıl Hars Merkezi’nde planlı programda öğrencilere konuşma ve dinleti düzenleyen Dayanabilen Şentürk, gençleri hem eğlendirdi hem bile onlarla maltalık tecrübelerini paylaştı. Gençlerin kendisi için merak ettiği soruları yanıtlayan Şentürk, onları sahneye çağırarak şarkılar söyletti.

Programa Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu dahi telefon bağlantısı ile katıldı. Burada gençlere seslenen Nazır Kasapoğlu, “Zinde arkadaşlarımı gönülden selamlıyorum. Güçlü Bey esen olsun, illerde gençlerimizle buluşuyor. Sevgili çoluk çocuk, kâfi kim siz mutlu olun, tığ sizler için kamu gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin terbiye hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Program sonunda sahneye sâdır Karabük Valisi Fuat Gürel sevinçli geceleyin amacıyla sanatçı Mukavemetli Şentürk’e teşekkür ederek dürü takdim etti. – KARABÜK

Share: