Yalova Altınova’dan 10. müzaheret tırı Malatya’ya gitti

Altınova Belediyesi’nin 30 bin aşındırmak ve zayıf besin taşıyan 10’uncu tırı Malatya’ya ulaştı. Öte yandan Belediye Başkanı Dr. Dayanabilen Oral bile Hatay Antakya ve Adıyaman de yaptığı temasların ardından bu misil Malatya’ya gitti.

Altınova Belediyesi yoluyla yeniden başlatılan arık gıda arkalama kampanyasına de vatandaşlar iri bindi verdi. Altınova Belediyesi’nin 30 bin kemirmek ve toplanan ark gıdaları haiz 10’uncu tırı Malatya’ya ulaştı. Malatya’bile temaslarda mevcut Başkan Ağızcıl, “Altınova adına imkanlarımızın ve elimizden gelenin çok haddinden fazla henüz fazlasını yapmaya hız ediyoruz. Yaralarımızı birlikte sararak, bu günleri gelişigüzel geride bırakacağız. Muazzez Milletimizden Cenabıhak razı olsun” diye konuştu.

Oral, sarsıntı bölgesindeki çalışmalarına devam ediyor. Hafta başında bölgeden dönen Komutan Ağızcıl, 23-24. Dönme AK Fırka Malatya Mebus Ömer Faruk Öz ve DOĞRU Tümen Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile birlikte geçmiş zaman de Malatya’ya gitti.

Komutan Oral evvel olarak AK Fırka Umumi Biçim Teşkilat Komutan Yardımcısı Azmi Maraba, 23-24. Dolaşma AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Münezzeh ve AK Parti Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile gelişigüzel Malatya Battalgazi Belediye Reisi Osman Güder’e, geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. – YALOVA

Share: