Akıbet beş yılda kiracıların sunu çok arttığı şehirler

MBA’nın yayımladığı ve ForeksHaber ile mümasil tarafından paylaştığı haftalık rapora bakarak, satınalma endeksi yüzde 1,8 düşüşle 300,1 puan olurken, refinansman endeksi yüzde 12,6 düşüşle 1.989,4 puana geldi.

Mortgage faizleri 30 yıllık yüzdelik 3,72 (Eski %3,64), 15 almanak yüzde 3,00 (Esbak %2,95), 5 yıllık ARM faizi yüzde 3,18 (Geçmiş %3,04), 30 yıllık jumbo faizi yüzdelik 3,56 (Eski %3,54) oldu.

Mortgage çevre endeksi haftalık hep mortgage başvurularını kapsıyor. Bu başvurular ortamında mübayaa evet de refinansman amacıyla yapılan bilcümle geleneksel ve ihtişam kurumlarına başvurularla çakılı ve değişebilir faizli mortgage kredileri düzlük alıyor.

MBA satınalma endeksi, bir tane aile konutlarının satın alınması amacıyla yapılan bütün başvuruları kapsıyor. Indeks, amacına uygun adına geleneksel ve kamu kredileri girmek için piyasadaki hep ürünleri içeriyor. Endeks, var olan hane satışlarını gösteren inanılır aynı sendrom olarak akseptans ediliyor.

MBA refinansman endeksi, var olan mortgage kredilerinden refinansman amacıyla güven kurumlarına yapılan hep başvurularıkapsıyor. Indeks, yekpare refinansman üzere yapılan mortgage cesaret faaliyetleri üzere bereketli benzeri nişane adına değerlendiriliyor.

Araştırma 21 Aile ile sona muazzez haftayı kapsıyor.

Tüketiciler enflasyondan korunmak üzere hangi yapıyor?

 

Bankacılık sektörü etkin sayısı azaldı

 

Share: