Avrupa’da ticari komütatör kayıtlarında düşüş

Çin’üstelik geçtiğimiz haftalarda Kovid-19 önlemleri kapsamında ikinci balaban kapanma yaşanmıştı. Akıbet merhale baskıcı üç haftalık karantinanın peşi sıra üretim hattını çalıştırmada azimli olan Tesla’nın, virüsün yayılmasını çalmak üzere çalışanların farklı insanlarla etkileşimini engellemede sınırlı kısır döngü sistemi uyguladığı bildiriliyor.

Çalışanların kendilerini dış dünyadan arkalamak üzere muteber sınırlı döngü sistemi, Şanghay yetkilileri aracılığıyla şehirdeki fabrikaların yeniden faaliyetlerini başlatmasını uydurmak için teşvik edildi.

ÇALIŞANLARA AYMAZLIK TULUMU VERİLDİ

Mecbur döngü sistemi kapsamında Tesla’nın Analog 3 ve Dublör Y araçları üreten Şanghay fabrikasındaki çalışanların rastgele birine bire bir dalgi tulumu ve bire bir yatak verildi. Sözcü’bile kayran alan habere göre, tesiste yurt binaları kadar makul gaflet uykusu tesisleri bulunmadığından, çalışanların işaretli bir alanda yerde uyumaları gerektiği belirtiliyor. Kemirmek tesisleri çalışanlar için halihazırda mevcutken, duş almaları ve cümbüş için başka tesisler dahi kuruluyor.

Üretimlik çalışanlarından ayrımsız dolaşma yetkilendirilmiş girmek üzere haftanın şeş haset günde 12 saat çalışmaları isteniyor. sıra dışı faaliyet koşulları 1 Mayıs’a kadar sürecek.

Tesla’nın Şanghay fabrikası günde 2.000’den fazla elektrikli çevirici üretiyordu.

Şanghay’daki sair fabrikalarla birlikte Tesla de pandeminin yayılmaya başladığı 2020’nin başlarında tesisini biraz haftalığına kapatmak zorunda kalmıştı.

Tesla araçları idraksiz çağırıyor

 

Tesla rekor teslimata imza attı

 

Tesla yükleme kablolarını ayrı satacak

 

Share: