Galatasaray’da Emirhan Pay ile hevesli uyuşma imzalandı

Galatasaray Kulübü, altyapısından yetişen itidalli düzlük oyuncusu Emirhan Pay ile istekli kavil imzaladı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, akademi futbolcusu Emirhan Pay ile 2025-2026 sezonu sonuna kadar konuşmak üzere profesyonel uyuşma imzalandığı kaydedildi.

Emirhan üzere Nef Stadı’nda planlı imza törenine katılan başbuğ Dursun Özbek, GSTV’ye yaptığı açıklamada, “Emirhanlar bizim geleceğimiz. Onlar Galatasaray’ın çimentosu. Önümüzdeki dönemde birlikte bir nice gailesiz inşallah Galatasaray’a nazik hizmetler verecek. Kendisinden haddinden fazla madde bekliyoruz. Sabırla Galatasaray’a bakım etmeye devam etsin. Galatasaray’ın geleceği onlar. Tığ birlikte Galatasaray’ın geleceğini kuruyoruz. Emirhan ile bu yolu yürüyeceğiz. Allah yanlış vermesin. Liyakatli olmasını diliyorum. Kariyerini üstelik inşallah Galatasaray’da sürdürsün. Onun Avrupa çapında, acun çapında liyakatli olması üzere de Galatasaray adına biz elimizden geleni yapacağız. İnşallah zinde ayrımsız şekilde ayrıntılı yıllar Galatasaray’a bakım fehamet.” diyerek konuştu.

Emirhan Pay ise haddinden fazla bahtiyar olduğunu belirterek, “Başkanımıza çokça teşekkürname ederim. Elimden gelenin bildirme iyisini yapacağıma inanıyorum. Burada oynamaya bitmeme ettikçe elimden gelenin en iyisini yapacağım.” ifadelerini kullandı.

Share: