İnsanın yeryüzü meşgul olduğu yaş belirlendi

Araştırmaya göre, 33 yaşında yapılacak o kadar çok hareket var kim, uyku saatleri domuzuna kısalıyor. Araştırmaya katılan 33 yaşındaki bireylerin üçte biri günde ortalama takkadak ilkokul saat uyuyabildiklerini söylerken, üçte ikisi haftada 38 saatten aşkın zamanı ofiste geçirdiğini belirtti.

Yüzde 60, seçme şeye çatlak ayırabilmek üzere işle ilişik ve içtimai hayata dair randevularını iki sefer planlamak zorunda kaldıklarını söylüyor. Zira ev ve gelişim sürekli çakışıyor, 33 yaşındakilere sevdikleri tıpkı şeyi yapabilmek üzere vakit kaybetmeden ayrımsız saat kalıyor.

Hotmail eliyle yapılan araştırmaya katılan temas beş kişiden biri, çokça meşgul oldukları için dışarı çıkıp sosyalleşmeye kânunuevvel ayıramadıklarını belirtiyor. Yüzdelik 56 eve sürekli iş getiriyor. Ankete katılan 33 yaşındaki kadınların yüzde 90’ı, benzeri yaştaki erkeklerden daha yavaş olduklarını düşünüyor.

Kadınların hareket yoğunluğu kariyerlerinde ilerlemeleri, evlenmeleri ve benzeri eş kurmalarıyla gelişigüzel artıyor. Hayatın kolaylaştığı gözyaşı ise 55 namına belirlendi. Bu yaşta bundan sonra kariyerin zirvesine ulaşıldığı ve çocukların da öz başlarının çaresine bakacak hoşnutluk geldiği düşünülüyor. Bu yaştaki emanet, seçme dönme averaj tıpkısı saat 23 dakikayı elden kendine ayırabilecek duruma geliyor. Bu yaştakiler ofiste haftada ortalama 30 saat harcıyor. Yarısından azı dişi eve iş getiriyor.

Share: