MAPFRE Sigorta’bile arka düzem tayin

MAPFRE Sigorta’dahi Vukuf Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevine Böke Bacakoğlu getirildi. Yazılım ve sigorta sektöründe bilgelik sistemleri alanında 20 yıla yakın deneyimi mevcut Bacakoğlu, MAPFRE Sigorta’nın Vukuf Teknolojileri alanında yürüttüğü çalışmalardan mesul olacak ve görevini MAPFRE Sigorta CEO’akarsu Stefan Jensen’a mecbur adına yürütecek. Şampiyon Bacakoğlu aynı zamanda İcra Komitesi Üyesi namına de görev alacak.

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Yeditepe Üniversitesi MBA mezunu olan Şampiyon Bacakoğlu, kariyerine 2003 yılında Nexus Yazılım’birlikte başladı. 2004 yılından itibaren Acıbadem Sağlık ve Sahn Sigorta’üstelik Hikmet Sistemleri alanında değişik yöneticilik görevlerinde kâin Bacakoğlu’nun geliştirdiği Sağlık Sigortacılığı yazılımı zaman kısaca 10 sigorta şirketi eliyle kullanılıyor. Bacakoğlu serencam adına Bupa Acıbadem Sigorta’üstelik CIO ve İcra Yerleşmiş Üyesi görevlerini üstleniyordu.
MAPFRE Sigorta Hakkında:

MAPFRE Sigorta, ödenmiş sermayesi ve özkaynak büyüklüğü ile Türk sigorta sektörünün en aktif şirketleri arasında yer alıyor. İspanya’nın yeryüzü şişman sigorta grubu olan MAPFRE, Avrupa ve Amerika girmek amacıyla ilkokul kıtada 100’den aşkın ülkede ikili sigorta, asistans ve mali hizmetler alanlarında ruh gösteriyor. Cümle sigorta branşlarını kapsayan, varlıklı benzeri im portföyüne cemaat MAPFRE Sigorta, müşterilerinin gelişigüzel çeşit bakım ihtiyacının karşılanması ve mal varlıklarının güvencesi amacıyla özel namına geliştirilmiş kompetitif analizör sunmanın birlikte yatırım ve emeklilik fon yönetim faaliyetlerinde üstelik bulunmaktadır. MAPFRE Kol bünyesinde 37 binden fazla çalışan, acun çapında 5 bin cisim ofisle 37 milyon müşteriye hizmet veriyor.

Mapfre “Toptan Risks” birimini kapatıyor

 

Mapfre’den Brezilya’bile 546 milyon euroluk mübayaa

 

Mapfre, New York ve New Jersey’den daha çok

 

MAPFRE’den konutta özel punt

 

Share: