Milas OSB’de önceki sanayi tesisinin çatı ruhsatı verildi

Milas OSB’de önceki çatı ruhsatı Milas Kaymakamlığı’nda planlı törenle türe sahibi firmaya verildi. Icazet, Milas Kaymakamı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünver Böke vasıtasıyla firma yetkilisi Harun Aykal’a teyit edildi. Aykal, kendilerine tahsisi yapılan uran parselinde hafriyat çalışmalarının on zaman süresince biteceğini ve Milas OSB’de evvel fabrika temelini kendilerinin atacağını bildirdi.

Milas OSB’de önce bina ruhsatı Milas Kaymakamlığı’nda planlı törenle hak sahibi firmaya verildi. Milas Kaymakamı ve OSB Umumi Heyet Başkanı Mustafa Ünver Böke, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Umumi Heyet Başkanı ve OSB Umumi Heyet Komutan Vekili Reşit Özer, Muğla Endüstri ve Uygulayım Bilimi İl Müdürü Yenmiş Akgül ile OSB yetkililerinin katıldığı törende OSB’de geçmiş bina ruhsatı, Bodrum Ambalaj Dolaşma. İnş. Düşüncesiz Transformasyon Mad. Şöhret. ve Tic. Ltd. Şti yetkilisi Harun Aykal’a teslim edildi. Ilçebay ve OSB Idare Kurul Başkanı Mustafa Ünver Böke, firma temsilcisi Harun Aykal’ı önce çatı ruhsatını düz firma olmaları nedeniyle kutladı ve aldatıcı olsun dileğinde bulundu.

Milas OSB’de önceki yapı ruhsatı düzlük firma olmanın gururunu yaşadıklarını belirten firma yetkilisi Harun Aykal “Gerçekte toprak yapısı dolayısıyla bildirme baskı parsel bize düşmüştü. Buna rağmen yılmadık ve önceki bina ruhsatını biz aldık. Şu anda parselimizde hafriyat çalışmaları bitmeme ediyor. Kısaca 10 zaman içinde fabrikamızın temelini atacağımızı umuyoruz” diye OSB yöneticilerine teşekkür etti. – MUĞLA

Share: