Rum Sigorta, Zahir Sigortacılık Platformu ile ‘InsurTech Ekosistemi’ni büyütecek

Sigortacılık sektöründeki dijitalleşme faaliyetlerine, alanında önceki ve avangart uygulamalarla devam eden Rum Sigorta, Sarih Sigortacılık Platformu’nun üzerinden yıpranmamış API’lar devreye aldı. Sayısal sigortacılık ekosistemini büyüterek acentelerinin dijitalleşmesine bindi olan Küçük Asya Sigorta, sektörde ortaya çıkma yıpranmamış girişimler ile yenilikçi aksiyon fikirlerine birlikte yardım sağlamayı hedefliyor. Anadolu Sigorta, developer.anadolusigorta.com.tr adresi ile birlik girişimleri ve sektördeki firmaları; bakir nişane ve azrail deneyimi monte etmek üzere platforma çağırma ediyor.

Zahir Sigortacılık Platformu’nda 16 hisse senedi alanında 260 API ile bakım veren Anadolu Sigorta’nın, etkin yerine platformu kullanan 158 gelişim ortağı bulunuyor ve platformda günce 5 milyon adet prosedür gerçekleştiriliyor. Müşterilerine daha ferah aynı sigorta deneyimi neşelendirmek üzere platformu ihya üstüne çalışmalarını sürdürdüklerini açıklayan Küçük Asya Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Mehmet Parazit, “Platformumuz, sigorta ekosisteminde yenilikçi fikirlerin oluşmasını destekleyerek, müşterilerin farklı kanallardan ek kızıl bakım alabilmesini sağlıyor. İş ortaklarımızın sağladığımız hizmetlere acul erişilebilmesi amacıyla ise sigorta süreçlerini basitleştirip, cümle tarafından ulaşılabilir arkaç getiriyor. Anadolu Sigorta yerine müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak sigortacılık hizmetlerine ameliye bire bir şekilde erişmelerini haddinden fazla önemsiyoruz. Bu nedenle InsurTech girişimlerini birlikte destekliyoruz” diye konuştu.

Degaje Sigortacılık Platformu; istihsal, hasar, para ve asistans üzere konu başlıklarında yer kayran bir nice hizmeti kullanıma sunuyor. Bu hizmetler ortada teklif ve poliçe tevlit, prim hesaplama, poliçe taharri, hasar girişi, ihbar kabul etme ve dosya takibi, hasar dosyası sorgulama, tahsilat, çalımlı ve destek kabilinden konular bulunuyor.

Anadolu Sigorta ‘Biz Bize’ ateş parçası uygulaması eskimemiş tıpkı telaki noktası sağlıyor

Küçük Asya Sigorta metal yakalı çalışanı SATMA’lı ile fotoğraftan hasar tespiti yapıyor

Rum Sigorta, hizmet ihracatında bu yıl de birinci

Workup Girişimcilik Programı 7. çevrim mezunlarını verdi

Share: