Acun metropollerine Nef imzası!

Bire Bir yandan Türkiye’dahi fold home konseptli basamak satışıyla rekorlar afet farklı yandan ise Nef Global markasıyla acun metropollerinde Nef markalı projelerle nazik aynı curcunalı getirmeye hazırlanan Nef’in Yönetim Kurulu Başkanı Kızoğlankız Timur, Forbes Türkiye’nin Teşrinievvel 2018 kapağındaydı.

Dünyanın genişlik prestijli mahiye iktisat dergilerinden Forbes’un Türkiye edisyonuna çok azrail açıklamalarda mevcut Nef Umumi Heyet Başkanı Kızoğlankız Timur, Nef Küresel’in gayrimenkulde dünyadaki önceki işaret olma hedefine adım adım yaklaştıklarını tabir etti. Mikro dışı yatırımları amacıyla Aile 2018’bile Nef Toptan isimli ayrı ayrımsız şeriklik kurduklarını; mail gelecekte New York, Chicago, Washington, Londra ve Berlin kabilinden dünyanın önde gelen metropollerinde Nef markalı projeler geliştireceklerini tamlayan Erden Timur, “Daha üçüncü ayında 62 iştirak eş proje fayrap etmek için teklif sunmuştu. Bu aynı bugün 120. Hepsi üzere değişmez kuralımız, projelerin Nef markasıyla yapılması” şeklinde konuştu. Nef’mağara mikro dışı yapılanmasına ilişik röportajda mergup şu ifadeler ilgi çekti:

Hindistan ve İngiltere’ye projeler

“Nef Toptan, Hindistan’ın bildirme iri ofis yatırımcısı ve tıpkı zamanda WeWork Hindistan’ın franchise’ı olan Embassy Group ile Londra’bile ve Hindistan’dahi projeler geliştirmek için 20 Ilkgüz’dahi anlaşmaya vardı. 32 milyon öğrenci ile dünyanın arz nazik pazarlarından Hindistan’de ve Londra’de yapılacak projelerle öğrenci yurdu markası ‘Novu’ ve gine Bakire Timur’un genç profesyoneller amacıyla geliştirdiği yıpranmamış konsepti hayata geçirilecek.”

Foldhome’dan sonradan “Fold World”

“Zaferden değil, seferden sorumluyuz” diyen Kızoğlankız Timur, konutta küresel işaret olma hedefi doğrultusunda EBRD ile 5 almanak traksiyon çerçevesinde Avrupa’da 5 bin üniteli ev ve 6 bin akak kapasiteli akademik rezidans yapacaklarına da dikkat çekti. Nef’mağara yakında işlerlik kazanacak olan Fold City uygulamasını yurtdışında de kullanacağını tamlayan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Kızoğlankız Timur, “Bizimle proje geliştiren yabancı şirketler, yemeden içmeden Fold Home amacıyla dairelerin bey fiyatını yüzde 10-15 artıracak. Buna aynı de Londra’da karı sahibi olanın New York Nef’te dahi kalabileceği ‘Fold World’ konseptini ekleyince, işte o ant oyun ağız ağıza değişecek” diyerek konuştu.

RAKAMLARLA NEF:

* YÜZDE 96: NEF’İN TAMAMLANAN 25 PROJESİNDEKİ SATIŞ ORANI
* 2.7 MİLYAR TL: NEF’İN İSTANBUL VE BODRUM’DAKİ YER STOĞUNUN DEĞERİ
* 7.9 MİLYON EURO: NEF’İN 1.707 METREKARELİK SUNMA PAHALI DAİRESİNİN FİYATI
* 7.2 MİLYAR TL: DEVAM EDEN ALTI PROJENİN BÜTÜN YATIRIM TUTARI
* 1.5 MİLYAR DOLAR: NEF’İN YURTDIŞI PROJELERİNİN MECMU TUTARI

Share: