Alman yatırımcı Diyarbakır’da

Yurt ihya, isticar, yönetim danışmanlığı uzmanı Prime Development  Diyarbakır’ın bildirme muhteşem lokasyonlarından birinde düzlük alan, Doğu ve Güneydoğu’nun en büyük ahzüita merkezi Ahu Karavil Park Yeri Ahzüita Merkezi ile el sıkıştı. 

Ahu Grup ve Karavil ortaklığı ile 2014 yılında açılan alışveriş merkezi, 65.000 m² kiralanabilir alana sahip ve 200 mağaza, 2.000 araçlık park yeri, 2.000 şahsiyet sinema kompleksi, 2.800 m²’lik eğlence alanı ve 3.000 m²’lik dev akvaryum ile Diyarbakır’ın ve bölgenin bildirme önemli yatırımı. 

Ahu Karavil Park Yeri ile gelişigüzel hep 350.000 m² kiralanabilir alan ve 1.000’mağara üzerinde mağazanın yönetimini üstlenen Prime Development, kendi alanlarında bilirkişi arsıulusal tecrübeye topluluk kadrosu ile sunduğu ticari emlak ihya, pazarlama, isticar ve hile alanlarındaki tam hizmetleri biricik vasıtasız yürütüyor. PD, Türkiye’bile özlük yatırımı olan Primemall Gaziantep, Primemall İskenderun, Primemall Antakya ve Primemall Sivas projelerinin yanısıra; Neomarin Pendik, Westalife Zonguldak, Tuzlaport ve Sapphire İstanbul alışveriş merkezi projelerinin üstelik isticar ve yönetimini sürdürüyor.

Share: