Araştırma: Şarküteri ürünleri kansere kez açıyor

Fransız ulusal gıda güvenliği kurumu Anses, yapılan araştırmalar ve bir vakitler yapılan araştırmaları inceleyerek, şarküteri ürünlerinde kullanılan malzemelerle amansız hastalık ortada tıpkı bent olduğunu akseptans etti.

Anses, “Gıdalarda makbul nitrat tüketiminin azaltılmasını kaynak ediyoruz” açıklamasını yaptı. Birçok azık ürününde beğenilen nitrat, ürünlerin raf ömrünü alışmak ve tadını yükseltmek için alelhusus şarküteri ürünlerinde kullanılıyor.

Fransa ürün kısıtlamasına gidiyor

Dünyanın yeryüzü iri şarküteri ürünleri üreticisi namına aşina Fransa’bile bu değişmeyen şaşkınlık yarattı. Hükümet, 2022 zarfında nitrat türü ürünlerin kullanımının kısıtlanacağı tıpkı akım planı yapacaklarını açıkladı.

Fransa Keyif Bakanlığı ve Ekincilik Bakanlığı, “Bu tamamen boş ürünlerin kısıtlanmasını engelliyor. Mergup bu ürünlerin tüketicinin  sağlığını düşünecek şekilde azaltılması gerekiyor” ortak açıklamasını yaptı.

DSÖ dahi söylemişti

2015’te Acun Esenlik Örgütü (DSÖ) da analog ayrımsız araştırı yapmış ve sonuçlarını halkoyu ile paylaşmıştı. DSÖ, işlenmiş etlerde kanserojen bulunduğunu saptamıştı.

Kanser aşısında ‘rüya verici’ sonuçlar!

 

Herhangi Bir sene 2.7 milyon birey: Gelgel kirliliğinin kanser etkisi!

 

Kanserli hücreler kandil terapisi ile namevcut edilecek

 

Araştırma: Afrika’bile kanser hastalığı 20 yılda iki bitirme artabilir

 

Kanser aşısında düş ışığı: İlk sonuçlar muvaffakiyetli!

 

Amansız Hastalık tedavisinde ilk: 6 ayda birlik hastalar iyileşti!

 

Share: