Y kuşağı sigorta ürünlerinden neler bekliyor?

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Nowly isimli sigorta şirketi, ürünlerini geliştirirken Y kuşağının sigorta ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Nowly CEO’akarsu Martha Turner Osborne sigorta hizmetlerinin seslenme etmediği bu nüfus bilimsel gruba erişmenin öneminden bahsetti. Osborne, sigorta satın almaya müteveccih bariyerlerin, sürecin mufassal ve pahalı olmasından kaynaklandığını söyledi. Açıklamasında, “bu bariyerlerin üstesinden gelebilmek için sayısal tıpkı bellik oluşturduk, bu şekilde Y kuşağı dakikalar içinde sigorta hizmetlerine erişebilir” ifadelerini kullandı.

Devamında, “bütün deneyimi serencam kullanıcıya göre sadeleştirdik” açıklamasında bulundu. Insurance Business’ın haberine göre fijitalleşme kilit ehemmiyet taşısa üstelik, Nowly platformda yer alan lisans sahibi acentelerle karşı karşıya mülakat imkanı bile tanıyor. Bu şekilde sigorta alanında bakir olan kullanıcılar, tüm müracaat sürecinde gerekseme duydukları desteğe ulaşabiliyor. Osborne, “bu sayısal tıpkısı deneyim olsa da bire bir uzmanla bile görüşebiliyorsunuz” dedi.

Devamında, “eğer bire bir kullanıcı birlik süreci tek başına hırsızlamak istemiyorsa, riziko profillerine göre gerekseme duyabileceği ürünleri üstelik bildiriyoruz” ifadesini kullandı. Y kuşağı yararlanma kolaylığı ve çabuk başvuru istiyor. Osborne, “oluşmuş algıların üstesinden gelmeye çalıştık ve ürünlerimizi buna göre tasarladık” dedi. Ortaklık bire bir zamanda fitness salonları ya bile yoga atölyelerinde iskonto kabilinden taraf menafi üstelik sunuyor. Bunlar yaşam güvencesi satın kayran müşterilere sunuluyor.

Osborne, “Y kuşağının topluma anlamlı bire bir faydası olan şirketlerle gitmek istediğini bile gördük” dedi. Y kuşağı yararlanma kolaylığını ve seçeneklerin çok olmasını sevdiği büyüklüğünde benzersizliği birlikte yeğleme ediyor. Bu demografik grupta sigorta açığını etkin namına metres çabası çok katmanlı tıpkısı süreç. Bu nedenle misilsiz seçenekler, düşük maliyet üstelik ehemmiyet kazanıyor. Osborne, “Y kuşağı bireylerin hayat tarzlarına kolayca karışma olabilecek bir ürün keşfetmek cesim” dedi.

finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak Y kuşağı bireylerin iri bir bölümü tahsil kredisi borçlarıyla ve fiyatlı yurt piyasasıyla karşı karşıya. Bu kuşak için birikimler yeryüzü iri öncelikler ortada. Sektörün Y kuşağının kavi hanay koşullarını de göz uğrunda bulundurması ve ürünlerini buna göre geliştirmesi gerekiyor. Osborne, “canlı kuşakları finansal okur yazarlık konusunda terbiyelemek berenarı balaban” dedi.

Saklı Yazı platformu nasıl Ukrayna savaşının parçası oldu?

 

Kovid bitti savaş başladı: Turizm sektörünü hangi bekliyor?

 

Deutsche’in killt Rusya birimi uçurumun kıyısında

 

Share: