‘Aracılar Kulübü’ kazandırmaya hazır

Tapu.com’un bir tane izinli mir hakkına erbap olduğu gayrimenkulleri kendi alıcılarıyla buluşturacak olan gayrimenkul danışmanları, gerçekleşen tapu devirleri sonrasında Tapu.com tarafından alınan bakım bedelinin yarısını almaya doğruluk kazanacak. 

Para almadan mal kazandıran ortam

Tapu.com kurucu ortağı Emre Erşahin, “Aracılar Kulübü ile ülkemizde ilk defa emlakçılardan mal almadan onlara servet kazandıracak ayrımsız alacak sistemi geliştirdik. Aracılar Kulübü üyelerinin çabuk başlangıcı yardımıyla gerçekleşen satışlarımızın tapu devirleri tamamlandı ve ödemeleri yapmaya başladık.Platformumuzda mevcutta sayısı değme çevrim küsurat paylaşıma celi kısaca 1.000 tapu ve paylaşılmaya hazır 8 milyon TL gelir imkanı var. Aracılar Kulübü’hangi 44 ilden güdük sürede 350 uzuv katıldı, önümüzdeki dönemde sıkıntılı çapında de 1.000 deli dolu üyeye ulaşmayı hedefliyoruz” diyor.

Kurulduğu günden bu yana geliştirmiş olduğu kucak ve uygulayım bilimi sayesinde kurumsal satıcıların ekspertiz kaymış gayrimenkullerini anında alıcı bularak nakde çevrilmesini sağlayıcı Tapu.com vasıtasıyla geliştirilen “Aracılar Kulübü” platformuyla emlak danışmanları kurumsalportföylere tezelden müşteri bularak sağlık elde edebilecek. 

Tapu.com, bakım bedelini paylaşacak

Emlakçılar, zemin yoluyla Aracılar Kulübü’ne üye olduktan sonradan paylaşıma bariz olan tapuları görebilecekler. Yıpranmamış tapular paylaşıma çıktıkça gelişmemiş akıl ile bilerek etmeözelliğine üstelik sahip olan platforma ücretsiz organ kalkışmak üzere şimdilik fatura kesebilmek yeterli. İlerleyen zamanlarda üyelik üzere emlak ticareti yetki belgesi üstelik aranacak. 

Gayrimenkul ofislerinin ‘Aracılar Kulübü’nde paylaşıma degaje tapulardan birine alıcı bulduğunda biricik yapmaları gereken ise tapunun sayfasındaki kod atıf alanına müşterilerinin kişi-soyad ve telefonunu yazarak ona, hizmet bedeli üzerinden indirim sağlayacak ayrımsız kod çekmek. Öneri onaylanıp müşterin tapu devrini gerçekleştirdiğinde ise uzlaştırıcı Tapu.com vasıtasıyla komutan esnasında alınan bakım bedelinin yarısını almaya türe nail olacak.

 

Tapu satışında sürat rekoru

Tapu.com’da satılan tapuların ekspertiz raporuna erbap olduğunu ve buna koşut kendisine dasatılan gelişigüzel 5 tapudan 1’inin 15 gün içerisinde satışının gerçekleştirildiğini ve 24 saat içinde üstelik topladığı tekliflerle rekor sayılacak hızlarda tapu devri aşamasına geçebildiklerinin altını çizenErşahin, “Gayrimenkul fiyatının asetat ve rekabetçi bire bir ortamda, alıcıların teklifleriyle belirlenmesini sağlıyoruz, saydam tıpkısı piyasada şuurlu alıcıların vereceği tekliflerle aynı gayrimenkulün meydan değerini bulabileceği düşüncesi üzerine 3,5 yıl ilk kurduğumuz sistemde rastgele zaman muamelat yapıyoruz” diyor.

Share: