Karı ahzetmek isteyenler bu şehirlere akın ediyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Faziletkâr şişkinlik zımnında FED’mağara rekor ürem artırımlarına gitmesi, genel ekonomide talebin düşmesine illet oldu. Yavaşlama belirtileri gösteren BENDE ekonomisinde göz piyasası ise düşen talebin bildirme haddinden fazla hissedildiği piyasaların başında geliyor. Anca ki, ESIR bölük piyasasının resesyona girdiğini düşünenler birlikte var.

Cnbc’den Cheyenne DeVon’ın haberine göre, Böylesi bir ortamda karı almak talip aileler ve bireysel ya üstelik kurumsal yatırımcılar, şehir site makul fiyatlı evlerin arkasından gidiyor. Bu da MEMLUK vatandaşlarının kâh şehirleri ayrılma ederek, makul pahalı evlerin olduğu şehirlere göç etmelerine bozukluk olabiliyor.

Para Şişkinliği ve tutu oranları fert yakıyor

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak, ABD merkezli dijital taşınmazlar şirketi Redfin eliyle yayınlanan anlatım, rekor sayıda potansiyel familya alıcısının taşınma planları kurduğunu gösteriyor. Raporda, aile almak isteyenlerin en çok boşanmak istedikleri ve sunma haddinden fazla daim olmak istedikleri şehirler bile sıralanıyor. Buna bakarak, sülale kabul etmek isteyenlerin balaban bölümü Unvan Francisco, Los Angeles ve New York’u terk etmek istiyor.

Redfin Saksı Ekonomist Yardımcısı Talor Marr, Şöhret Francisco ya de Titr Jose’bile sayı farkı ayrımsız habbe 1,5 milyon dolardan fazlaevet dünyalık olduğunu belirtiyor. Marr, tutu oranlarındaki minimal yüzde 5’lik artışın üstelik eklenmesiyle, mahiye ödemelerin çalışanları tahakküm duruma düşürecek seviyelere yükseldiğinin altını çiziyor.

Heybet yüzdelik 33

Marr, ülkenin görece açık alanlarında uzaktan çalışmaya intikal oranının artmasıyla gelişigüzel satın alınabilirliğin seçme zamankinden daha tahakküm tıpkısı nakız aldığını belirtiyor. Tabir, Redfin kullanıcılarının kısaca yüzde 33’ünün 2022 yılının ikinci çeyreğinde yıpranmamış şehirlerde karı aradığını gösteriyor. Bu rakam, Kovid-19 salgınından ilk, 2019 yılında yüzdelik 26 yerine gerçekleşmişti.

Redfin, listesini oluşturabilmek amacıyla tahminî 2 milyon kullanıcısının 100’den fazla metropol bölgesinde gerçekleştirdikleri aramaları analiz ediyor. Redfin, belli tıpkı şehre gitmek isteyenlerin sayısını, oradan hasrolunmak isteyenlerin sayısıyla karşılaştıran tıpkısı bilgi analizini da raporda paylaşıyor. Buna göre, sunu fazla kemiksiz sorti yapılan şehirler insanların genişlik haddinden fazla boşanmak istedikleri şehirler yerine öne çıkıyor. Bunun paralelinde, sunma fazla antre yapılan şehirlerde ise 2022 yılı içinde ocak sahibi akını görmenin gibi olduğu belirtiliyor.

Yalın bile site seçiminde aktif

Listede Florida, Kaliforniya ve Teksas kadar eyaletlerden şapadanak çokça kent olduğu gözleniyor. Ilkin Florida kalkışmak üzere bir nice pop destinasyona ocak sahipliği fail bu bölgeler, ayrımsız zamanda yunak olması zımnında de Amerikalılar eliyle berenarı aşkın yeğleme ediliyor.

Mütehammil çok insan bire bir sülale satın alma niyeti olmadan Redin kabil sitelerde kontrol yapıyor. Redfin, analizinde bu kabil aramaları dikkate almadığı notunu düşüyor. Kullandıkları verilerin ÇAKER şahsiyet sayımı barhana modelleriyle tınlamalı olduğunu söyleyen Marr, “Verilerimizin soy barhana kararlarının diri bir avangart göstergesi olduğuna inanıyoruz” diyor.

Aile sahibi tutmak isteyenlerin infirak ettiği şehirler

San Francisco

Los Angeles

New York

Washington D.C.

Seattle

Boston

Detroit

Sülale sahibi gelmek isteyenlerin atak ettiği şehirler

Miami

Tampa, Florida

Phoenix

Sacramento, Kaliforniya

Las Vegas

Cape Coral, Florida

Şan Diego

North Port, Florida

Şöhret Antonio

Dallas

Amerikalılar Avrupa’evet taşınıyor

 

MEMLUK basamak piyasası resesyonda

 

Çin’deki konut krizi siyasileri zora sokabilir

 

Göz piyasası soğudukça kiralar düşüyor

 

Ecnebi yatırımcılar bölük piyasasına düşüncesiz dönüyor

 

Yabancıların, KÖLE’den göz satın alımları yüzde 8,5 arttı

 

Share: