TOKİ kilitsiz küreksiz artırmayla ev ve dükkan satacak!

AÇIK ARTIRMA, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Bakım Binası’nda 1 Çatlak Çarşamba ve 2 Fasıla Perşembe günü saat 10.30’da yapılacak. Antrparantez internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek.

Alıcılar; Adana, Antalya, Kültürlü, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Giresun, Erzincan Kahramanmaraş, Kastamonu, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Sakarya, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinde satışa sunulan konutlara, yüzde 25 ve yüzde 40 peşinat ile 60 ve 120 ay vadeyle cemaat olabilecek.

Ayrıca, Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Balıkesir, Bartın, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Giresun, Hatay, İzmir, Karaman, Kars, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Mardin, Niğde, Osmaniye, Rize, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon ve Yozgat illerinde satışa verilen işyerleri ise yüzdelik 10 veya 25 peşinat ile 120 ve 180 ay vadeyle alınabilecek.

Bulutsuz artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek.

Başvurular ve teminatlar bu bankaların kamu şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Etraflı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

TOKİ satışa çıkardı: Yeryüzü ucuzu 166 bin lira…

 

Hane fiyatlarında çoğalma yüzde 35.5 oldu

 

Share: