Bu şehirlere taşınanlar nakitle ödüllendiriliyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

Faziletkâr pahalılık ve açıktan çalışmanın yaygınlaşması KÖLE’dahi kentlerden yoz site ve kasabalara göçün önünü açıyor. Gitgide henüz fazla şirketin engin çalışmaya geçmesi, bir nice çalışanın mütezayit balaban site maliyetlerinden kaçmasına ve henüz düşük kıymettar tıpkısı yaşam sunan epey mekân ve şehirlere barhana etmesine imkan tanıyor.

Fortune’dan Chloe Berger’mağara haberine göre, ülke çapında birçok bayağı mekân ve şehir, donanımlı çalışanları kendine eksiltmek amacıyla adeta yarışıyor. Akçe, rüşvet indirimi ayrıca servet ile ödüllendirme kabil seçenekler sunan bir nice belde ve site, şehirli çalışanların bire bir ahir durağı olmayı bekliyor.

Kentlerden küçük şehirlere göç hızlanıyor

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere göre, bu programlar, büyük metropollerdeki göz fiyatlarını karşılayamayan çalışanlar üzere çekimli tıpkısı dalgalı kendisine özen çekiyor. Kasabaları ve alarga çalışanları birbiriyle buluşturan çevrimiçi aynı emare olan MakeMyMove’un kurucu ortağı Evan Hock, kariyerinin başlarında olan ve alelumum ayrımsız ocak satın kabul etmek evet birlikte bala sahibi atılmak talip ancak yerli fiyatlandırmanın haddinden fazla üstünde ödemeler yazmak zorunda kalan birçok insanla karşılaştıklarını belirtiyor. ESIR’deki bazı domestik toplulukların, ekonomilerini büyültmek için bu kişilere balaban fırsatlar sunduğunu belirten Hock, bu fırsatların kentlerden kasabalara ve tezyifkâr şehirlere göçün önünü açacak boyutta olduğunun altını çiziyor.

70 bilyon dolar envestisman

Yer ve şehirlerin sunduğu avantajlar birbirinden farklılık gösterebiliyor. Örneğin Greensburg’dahi ebeveynler, ücretsiz süt kuzusu bakıcılığı hizmetinden faydalanabiliyor. Aynı eksantrik kasabada yerel aynı şarküteri, ücretsiz dinleti bileti ya üstelik sermaye boyu ücretsiz kooperatif üyeliği sunabiliyor.

Hock, MEMLUK’deki bağıl aşağı toplulukların ekonomilerini büyültmek amacıyla yılda 70 milyar dolar harcadığının altını çiziyor. Bu toplulukların evveli bu parayı sıklıkla şirketleri taşınmaya teşvik etmek kullandığını belirten Hock, fakat şimdi işletmeler yerine aracısız alarga çalışanlara bu imkanların sunulduğunu söylüyor.

Alarga çalışanlar ailelerini, gelirlerini, harcama güçlerini ve vergilerini dahi yanı sıra getirdiğinden, mütevazı benzeri yatırımla çok nazik getiriler elde edilebiliyor.

Hock, “Açıktan çalışanlar ailelerini, gelirlerini, gider güçlerini ve vergilerini da birlikte getirdiğinden, mütevazı benzeri yatırımla çok balaban getiriler elde edilebiliyor” diyor. Farklı maharet düzeylerinden ve sektörden insanları bu yolu seçiyor. Hock, “İşiniz masa başı tıpkısı işse, bunu seçkin masada yapabilirsiniz” diyor.

20 bin dolara büyüklüğünde teşvik

MakeMyMove’un verilerine göre, birçok amiyane belde ve kent, ayrımlı avantajlar sunarak uzaktan çalışanları kişi bünyesine çekmeye çalışıyor. 20 bin dolara kadar akça ödemenin dahi dahil olduğu bu avantajlar ve bu avantajları sunan belde ve şehirler ise şöyle sıralanıyor:

Morgantown ve Lewisburg, Batı Virginia

Garp merkezli olmayan tıpkısı şirkette yekpare zamanlı açıktan işe ehil olanlar 20 bin dolarlık teşvikten faydalanabiliyor. Bu teşviğin 12 bin doları nakit ifa şeklinde olurken, 8 bin doları ise bazı ihsan ve açıklanmayan teşvikleri içeriyor.

Greater Rochester, New York

Rochester kent merkezine 300 milden fazla tıpkı uzaklıkta yaşayan tekmil zamanlı açıktan çalışanlar avantajlardan faydalanabiliyor. Memnun kalmamaları halinde 6 kamer ortamında ünsüz göçüşmesi şansına ehil olacak kişilere 10 bin dolarlık nakit teşvik ve 9 bin dolarlık kullanılmamış aile mübayaa teşviği sunuluyor.

Southwest, Michigan

Michigan dışında mevcut tıpkı işveren üzere etkin tamam zamanlı uzaktan çalışanlar, avantajlardan faydalanabiliyor. Buna bakarak, taşınıp yeryüzü bir iki 200 bin dolar mesabesinde ayrımsız familya satın alanlara 10 bin dolar mesabesinde heveslendirme veriliyor. Başvuran kişilerin varsa çocuğunu bire bir izzet okuluna kaydetmesi halinde ise ekstra 5 bin dolarlık mahiye ödemesi yapılıyor.

Noblesville, Indiana

BENDE’dahi çalışabilen, şehir sınırları içinde bire bir evi olan ve şeş ay içre Noblesville’e taşınmaya hevesli şahıslar sunulan teşviklerden faydalanabiliyor. Buna göre, şehre gelmeyi planlayanlara, yer değiştirme masrafları üzere kullanılmak için 5 bin dolarlık tıpkı mahiyeın beraberinde 1.400 dolar mesabesinde yerli golf kulübü üyeliği ve 500 dolar değerinde keyif ödeneği veriliyor.

Montpelier, Vermont

Her agreman şartı aranmayan Montpelier’üstelik alarga çalışanlara iki yıl boyunca 5 bin dolar değerinde aylık hibe ediliyor. İlerde Vermont merkezli tıpkı işletmenin bilcümle zamanlı çalışanı olmayı seçenler, 7.500 dolarlık aynı ödemeye henüz doğruluk kazanıyor.

Newton, Iowa

Newton’üstelik 190 bin dolar ya bile daha üstü benzeri fiyata eş satın alanlara 10 bin dolarlık motivasyon sunuluyor. Antrparantez, Newton’a gelenlere evcil mağazalarda kullanılmak için 2.500 dolara vasıl iskonto imkanı üstelik sunuluyor.

Harmony, Minnesota

Tahmini motivasyon değeri 12 bin doları buluyor. Harmony’ye kullanılmamış gelen ve sülale satın düz bütün bu avantajdan faydalanabiliyor. Eskimemiş gelenlerin çarkıt ayrımsız yapıyı yenileyerek üstelik 12 bin dolarlık teşvikten faydalanabilecekleri belirtiliyor.

Mattoon, Illinois

Matton’dan 100 mil uzakta ruhlu ve basamak geliri 45 bin dolar evet de henüz üst olanlar teşviklerden yararlanabiliyor. Buna bakarak, şehre yeni gelecek kişilere göç masrafları amacıyla 5 bin dolarlık tıpkı desteğin yanında, şeş mahiye ücretsiz genel ağ hizmeti sunuluyor.

Topeka, Kansas

Topeka dışında bir işveren amacıyla çalışanlar, Topeka’ya taşındıktan ahir tıpkı sene içinde tıpkısı ocak satın düzlük ya üstelik kiralayanlar 11 bin dolarlık teşvikten faydalanabiliyor. Buna göre, ati olan güç Topeka’birlikte aynı çalıştıran için çalışıyorsa ve bire bir sülale kiralıyorsa 10 bin dolar, sülale satın alıyorsa 15 bin dolarlık teşvikten yararlanıyor. Eğer engin etkin biriyseniz, kira amacıyla 5 bin dolar, ocak satın kabul etmek içinse 10 bin dolarlık isteklendirme almaya adalet kazanıyorsunuz.

Ev kabul etmek isteyenler bu şehirlere atak ediyor

 

Yurtdışında gitmek üzere sunu fiyatlı 10 şehir

 

Ekonomiyi uzaktan çalışanlar besliyor

 

 

Share: